הותר לפרסום שמו של החייל שנהרג אמש

רב-סרן בר פלח ז"ל, סגן מפקד סיירת חטיבת הנח"ל, הוא הקצין שנהרג הלילה (ד') כתוצאה מחילופי ירי, במהלך התקלות עם מחבלים בקו התפר, בסמוך למעבר ג'למה שבמרחב ...

הותר לפרסום שמו של החייל שנהרג אמש רב סרן בר פלח הי''ד

רב-סרן בר פלח ז"ל, סגן מפקד סיירת חטיבת הנח"ל, הוא הקצין שנהרג הלילה (ד') כתוצאה מחילופי ירי, במהלך התקלות עם מחבלים בקו התפר, בסמוך למעבר ג'למה שבמרחב החטיבה המרחבית מנשה.

ראש הממשלה יאיר לפיד אמר: "רב-סרן בר פלח, לוחם ומפקד, סגן מפקד סיירת חטיבת הנח"ל, נהרג הלילה בפעילות מבצעית ואין מילים לנחם את המשפחה, בת הזוג והחברים על אובדן של היקר מכל. בר לוחם בכל רמ"ח אבריו נלחם בטרור והוביל את לוחמיו עד שעתו האחרונה. הפעילות המבצעית שבה נהרג סיכלה פיגוע גדול והצילה חיי אדם".

ראש הממשלה לשעבר בנימין נתניהו: "בשם כל אזרחי ישראל אני שולח תנחומים מעומק הלב למשפחתו של רב-סרן בר פלח ז"ל, סגן מפקד סיירת חטיבת הנח"ל, שנפל הלילה בקרב עם מחבלים".

התייחסות נשיא המדינה יצחק הרצוג לנפילתו של רס"ן בר פלח ז"ל, סמג"ד הסיור של חטיבת הנח"ל: "כואב את נפילתו של רס״ן בר פלח זכרונו לברכה, סגן מפקד גדוד הסיור של חטיבת הנח״ל, שנהרג בהיתקלות עם מחבלים פלסטינים סמוך לג׳נין. בר חרף נפשו בשליחות הגנה ושמירה על ביטחונם של אזרחי ישראל. תנחומיי למשפחתו, לזוגתו ולאוהביו. עלינו להמשיך ולפעול כנגד הטרור ביד חזקה ובשם העם בישראל אני מחזק את ידי כוחות הביטחון שעושים כן."

יממה לאחר החיסול: אביו של לוחם הימ"מ נפטר בביתו
בערב שבת: חרדי התמוטט וטבע במקווה במאה שערים
מפחיד: זה השם הנפוץ ביותר בישראל לתינוקות השנה
בני ברק: בת שנה נכוותה קשות ממים רותחים
הממשלה בתוכנית יוצאת דופן שתכפיל את קצבאות הזקנה
ארוחה שהיא חוויה: 4 טיפים שישדרגו את שולחן החג
לראשונה בהיסטוריה: סרבנית גט – הובאה לבית הסוהר
"שתמשיכו לעשות רק טוב": האדמו"רים בירכו והנופשון יצא לדרך
צפת: בן חצי שנה לא התעורר משנתו
עוול נורא: נדחה ערעורו של בן אוליאל