סיכום חדשות השבת: הכותרות שלא כדאי שתפספסו

שבעה הרוגים בדרכים ביממה האחרונה • איראן טוענת ל"התקדמות משמעותית באגירת אורניום מועשר" • 99 הרוגים בפיצוץ מכלית דלק

סיכום חדשות השבת: הכותרות שלא כדאי שתפספסו אילוסטרציההשריפה הענקית בסרי לנקה

שרשרת של תאונות קטלניות: שבעה בני אדם נהרגו השבת בכבישים ברחבי הארץ.

על פי הפרסום ב'יראל היום', אמש התקבל דיווח על תאונת דרכים בין שני כלי רכב פלשתיניים בכביש 60, בין צומת יצהר הקטנה ליצהר הגדולה. מותם של חמישה פצועים פלשתיניים נקבע במקום על ידי כוחות רפואה של מד"א וצה"ל.

בשעה 06:48 התקבל דיווח על רוכב אופניים שנפגע מרכב בשדרות נים בראשון לציון. הגבר פונה על ידי צוות מד"א לבית החולים אסף הרופא במצב אנוש, ושם נקבע מותו. המשטרה חושדת כי מדובר בתאונת פגע וברח.

הנהג החשוד, בן 18 מתל אביב, ניגש למשטרה והסגיר את עצמו. חוקרים גבו ממנו את גרסתו לאירוע. בהמשך יוחלט אם לבקש את הארכת מעצרו. בשלב ראשוני זה של החקירה, מסתמן כי לא היו עדי ראייה לדריסה. המשטרה הגיעה לזירה ואספה את התיעודים ממצלמות הרחוב.

בשעה 07:12 התקבל דיווח על הולך רגל כבן 50 שנפגע מרכב בכביש 60 סמוך למיתר שבנגב. הוא סבל מחבלה רב-מערכתית, ובתום פעולות החייאה חובשים ופרמדיקים נאלצו לקבוע את מותו. שוטרים שהגיעו למקום עיכבו את נהג הרכב החשוד.

כזכור, שני גברים נהרגו בהתנגשות חזיתית בין שני כלי רכב סמוך ליישוב דריג'את אמש. שני רוכבי אופנוע נהרגו אתמול בתוך שעתיים בשתי תאונות שונות סמוך לבית אריה ולסכנין.

איראן: "התקדמות משמעותית באגירת אורניום מועשר"

איראן אגרה עד עתה 210 ק"ג אורניום מועשר לשיעור של 20%. כך הודיע אתמול דובר הסוכנות האיראנית לאנרגיה אטומית, בהרוז קמלבאנדי. מדובר בהתפתחות משמעותית, שהרי לפני פחות מחודש - יו"ר הסוכנות, מוחמד אסלאמי, הודה כי מדינתו חצתה את רף ה-120 ק"ג אורניום מועשר ל-20%, יעד נדרש להשגת פצצה גרעינית.

אסון בסיירה לאון: 99 נהרגו בפיצוץ מכלית דלק

טרגדיה התרחשה הלילה בעיר פריטאון, בירת סיירה לאון שבמערב אפריקה: לפחות 99 בני אדם נהרגו, לאחר שדלק דלף ממכלית גדולה בשכונת מגורים צפופה וניצת בפיצוץ ושריפה. האש האדירה השתוללה על הכביש הראשי והתפשטה לבתי מגורים סמוכים.

הפיצוץ התרחש סמוך למרכול גדול ברובע וולינגטון של הבירה סמוך לשעה 22:00. דו''ח של המשטרה המקומית חשף כי אוטובוס עמוס בנוסעים עלה באש, וזו הסיבה למספר האבידות הגבוה.

חוצפה: סירב למכור תצלום - המיסיונרים תובעים את הצלם
ניקו את בורות הטבילה - לא תאמינו מה מצאו בפנים
השוטר העליל תקיפה על העצור - מח''ש סגר את התיק
דרישה: לפתוח בחקירה פלילית נגד הפרופסור שהסתיר את שולחיו לכנסת
קרה באמת: חתול פלש לרכב ונעל את עצמו מבפנים • צפו
אושר בקריאה ראשונה: הוצאה לפועל לא תבטל החזקת רישיון נהיגה
היכונו לקראת סופת חול חזקה
חוק הרכב העצמאי: יאפשר 400 מוניות אוטונומיות בישראל
מס על מיצים טבעיים? משרד הבריאות מציג נתונים בניגוד לדעת המומחים
כמה תלונות יש על הדואר? תלוי את מי תשאלו