קפריסין: שני ישראלים נתפסו מפרים בידוד נעצרו ויישפטו

משטרת קפריסין הודיעה ביום שישי כי שני ישראלים, שהגיעו למדינה בסירה ולא נכנסו לבידוד עצמי כנדרש, נתפסו בעיר לימסול. המשטרה הקפריסאית מסרה כי לא הטילה עליהם קנס, אך הם יזומנו לבית המשפט

קפריסין: שני ישראלים  נתפסו מפרים בידוד נעצרו ויישפטו אי במקסיקו

משטרת קפריסין הודיעה ביום שישי כי שני ישראלים, שהגיעו למדינה בסירה ולא נכנסו לבידוד עצמי כנדרש, נתפסו בעיר לימסול. המשטרה הקפריסאית מסרה כי לא הטילה עליהם קנס, אך הם יזומנו לבית המשפט.


השניים, שהגיעו בסירה לנמל לימסול שבדרום האי, נתפסו כשהם מסתובבים בציבור ולא נמצאים בבידוד, כנדרש ממבקרים מישראל לפי התקנות בקפריסין.


כזכור, רשויות הבריאות הקפריסאיות הורידו את דירוגה של ישראל כמדינה "בטוחה" מקטגוריה A לקטגוריה B לאור הזינוק בתחלואה, לפני כשלושה שבועות פורסם בקפריסין כי מעמדה של ישראל הונמך שוב לקטגוריה C. משמעות הדבר הוא שתיירים מישראל יידרשו להיכנס לבידוד של 14 ימים עם כניסתם למדינה, בעוד תיירים מהמדינות בקטגוריה א' וב' אינם נדרשים לכך.


בחודש שעבר נפגש ראש הממשלה בנימין נתניהו עם מקבילו היווני, קיריאקוס מיצוטקיס. השניים דנו באפשרות לפתוח את שמי קפריסין לישראלים בתחילת חודש אוגוסט, אך ככל הנראה, הזינוק בתחלואה בקורונה בישראל בשבועות האחרונים לא יאפשר זאת.

ראשוני! שריפה במרכז הסחר העולמי בבריסל - בלגיה
ראשוני! שריפת ענק במרסיי שבצרפת: צפו:
הודו: השיטפון הקשה ביותר זה 50 שנה
פייסבוק מחקה סרטון מהחשבון של טראמפ בו אמר כי ילדים חסינים מנגיף הקורונה
פיצוץ עוצמתי גרר 10 פיצוצים בקוריאה הצפונית
תמונות חדשות ופרטים חדשים מהאירוע בלבנון
חולצו בנס: sos שהציל 3 בחורים מאי בודד
שריפת ענק פרצה בשוק הפופולרי עג'מן באיחוד האמירויות
צפו: שיטפונות כבדים דרום קוריאה
עדכונים מסביב לפיצוץ הרחב מימדים בלבנון