ח''כ אבוטבול: "בואו יחד נמנע את האסון הבא חלילה"

ח״כ משה אבוטבול מתריע מפני שכחת ילדים ברכב: ״בימים חמים אלו ובפרט שלקראת סופי השבוע הרבה מהאזרחים יוצאים לטיולים מן הראוי לתת תזכורת לציבור הנוהגי...

ח''כ אבוטבול: "בואו יחד נמנע את האסון הבא חלילה" ח''כ משה אבוטבול

ח״כ הרב משה אבוטבול מתריע מפני שכחת ילדים ברכב: ״בימים חמים אלו ובפרט שלקראת סופי השבוע הרבה מהאזרחים יוצאים לטיולים מן הראוי לתת תזכורת לציבור הנוהגים ברכבים לתת את הלב והדעת שלא להשאיר חלילה ילדים ותינוקות ברכב ולצאת ממנו.


עוד הציג את ההשלכות החמורות של השארת הילדים ברכב: "נחשפנו בשנים האחרונות למאות מקרים עצובים של ילדים שנשכחו על ידי הוריהם ברכב ומתוך אלפי ילדים שבשוגג נשכחו ברכבים, גם 6 נפטרו!".


ח''כ אבוטבול הוסיף: "כתוצאה מכך בשנים האחרונות ישנם ארגונים רבים העוסקים בתעמולה והסברה לנושא כדוגמת ארגון ידידים, ארגוני איחוד הצלה, הצלה, מד״א, קופות החולים, וכן אגודת יד שרה שאף פיתחו מכשיר חיישן מיוחד המחולק למניעת השארת תינוק ברכב שמתריע על שכחת תינוק ברכב, ועל כך יבורכו כולם ממקור הברכות".


לסיום הדגיש כי העיקר הינה: "המודעות והתודעה העצמית שפעמים בגלל עייפות הנהג, התינוק נשכח וניצלה לא עלינו בחום האימים של עונת הקיץ. שימו לב לשמירת מפתח הרכב לצידכם ועשו לכם סימנים והתראות לפני צאתכם מהרכב לקחת את התינוק - שלפעמים רדום ברכב ונשכח על ידי ההורה בשוגג. בואו יחד נמנע את האסון הבא חלילה״.

בית שמש חוזרת לשגרה וללימודים כסדרן
בעקבות האירועים הביטחוניים: כיצד להתמודד עם חרדה אצל ילדים?
"ההתבוללות יכולה לדלל את העם שלנו ב70%"
במזל טוב: לאדמו"ר מקאליב נולדה בת
מבנימין באהבה: אתרי התיירות פתוחים לתושבי הדרום, רמלה ולוד
יהודי רוסיה למען המשפחות מאסון מירון
בעקבות ההסלמה: הלימודים בדרום יבוטלו
בעקבות ההסלמה: הלימודים בדרום יבוטלו
תיעוד ממירון: כינוס חיזוק בהשתתפות הורי הנספים באסון‎
מודיעין עילית: פתיחת דירה ראשונה לבעלי מוגבלויות