220 אלף בקבוקי מים ומנות ארוזות: כך נערכים לארח את רבבות העולים למירון

בהכנסת אורחים רשב"י, הגוף המרכזי הפועל במירון לארח את רבבות העולים למירון בל"ג בעומר בהתאם לכללים • מאות אלפי בקבוקי שתייה, מנות שניצלים ארוזות, עוגות בוקר וכריכים למתפללים הרבים • 80 עמדות חדשות למוקד המרכזי שיקלוט שמות לתפילה מכל רחבי הארץ והעולם • הנתונים המלאים

220 אלף בקבוקי מים ומנות ארוזות: כך נערכים לארח את רבבות העולים למירון הכנסת אורחים רשב

220,000 בקבוקי מים אישיים, 120,000 כריכים, 120,000 מנות חמות ארוזות עם שניצלים, אורז ותפוחי אדמה, וכן 90,000 עוגות בוקר, כל זה ועוד יחולקו למתפללים הרבים שיגיעו מכל הארץ החל מיום חמישי הבא לקראת ערב לכבוד הילולת הרשב"י ולזכות התנא האלוקי.


בנוסף, הוקמו 80 עמדות חדשות של מוקדי טלפונים הקולטים מכל העולם ורחבי הארץ שמות לתפילה שעוברות היישר לפתח המערה במירון ומוזכרים אחד אחד לישועה ולברכה ביום ההילולה. וכן כ-70 אלף ליטר שמן זית להדלקות במירון, כשליחים של עם ישראל לכבוד ההילולה.


הרב אליעזר קרליבך, מנהל הכנסת אורחים רשב"י במירון מספר: "שכרנו השנה ציוד חדש וצי של מקררי ענק ושטחי אחסון רחבים כדי להיערך בצורה הנכונה והמהירה בתנאי מזג האוויר החם ורבבות האנשים אשר צפויים להגיע אל ההר בתוך פרק זמן קצר. יש לנו את הזכות העצומה להאכיל ולהרוות את צמאונם של עם ישראל, ואנחנו רואים מזה ישועות וניסים בזכות הצדיק - אנו מברכים את מאות האלפים בברכת ברוכים הבאים ומתפללים שכל התפילות יתקבלו בעזרת השם".

ההכנות בהכנסת אורחים 'רשב

בימים אלו משלימים הרשויות, גופי הביטחון, ההצלה וההסעדה במירון את ההיערכות לאירוע הילולת הרשב"י במירון ביום ל"ג בעומר הקרוב, בהם ישתתפו עפ"י ההערכות מאות אלפים מכל רחבי הארץ שיגיעו לשאת תפילה בקבר הצדיק.


ב"הכנסת אורחים רשב"י", הגוף המרכזי הפועל במירון למעלה מ-60 שנה, ומארח במשך כל השנה את כל העולים למירון, נערכים לקלוט את רבבות המתפללים שיגיעו למירון, בהתאם לכללי וההנחיות של משרד הבריאות והרשויות ולזכות הצדיק.

ההכנות בהכנסת אורחים 'רשב
יש כמה הדגשים שצריך לשים לב אליהם • הלכה יומית
זוג בלי מדריך כמו רכב בלי מוסך = אסון! • זוגיות • צפו
מה המרחק בין ירושלים לצוק שבעזאזל? • דף היומי
פרשה ופירשה: הרב ברוך רוזנבלום - פרשת חוקת
מרן ראש הישיבה על הממשלה החדשה: "רוצים גזירות להעביר על הדת"
חצור: עצרת לרגל ה-30 לפטירתו של הרב הראשי
היסטוריה נוספת: בית כנסת יוקם בקיבוץ זיקים של השומר הצעיר
ברוך שאמר מכונה כראשו כתם פז • הלכה יומית
בכיר בקואליציה: "נקים ועדה שתבחן נושאי דת ומדינה"
זה מדהים עד כמה אנחנו לא עירניים לטוב שסביבנו • צפו