אשדוד החרדית מתכוננת לביאת האדמו"ר מויזניץ • גלריה

המעמד לכבודה של התורה יתקיים למחרת חג שמחת תורה בשילוב חגיגת הכנסת ספר תורה לביהמ"ד דחסידי ויז'ניץ באשדוד

אשדוד החרדית מתכוננת לביאת האדמו"ר מויזניץ • גלריה

תושבי העיר יחד עם קהילת ויז'ניץ המונה מאות משפחות בעיר, ונמנית על הקהילות החשובות המפוארות בעיר אשדוד, יזכו לבואו של האדמו"ר מויז'ניץ לעיר לחוג ולנעול את שמחתה של תורה למחרת החג שמחת התורה.

בחצר הקודש ויז'ניץ נהוג לערוך מעמד נעילת החג בכל יו"ט, בשירות ותשבחות בתיפים ומחולות, לראשונה יערוך האדמו"ר את מעמד נעילת חג שמחת תורה השנה, מחוץ למקום מושבו בבני ברק, ויערוך את המעמד לכבוד של תורה בעיר אשדוד לכבודה של תורה ולומדיה.

מעמדי הקודש יתקיימו ביום ד' למחרת חג שמחת תורה, המעמד לכבוד שמחתה של תורה, יתקיים בשילוב חגיגת הכנסת ספר תורה שנכתב לעילוי נשמתו של הרה"ח קלוינמוס קלמן רוט ז"ל, אשר צאצאיו נמנים על תושבי העיר.

תחילתה של שרשרת האירועים, הינו מעמד כתיבת האותיות, לשם צפוי האדמו''ר מויזניץ להגיע כבר בשעות הצהריים, בבית משפ' רוט ברח' עקביא בן מהלאל 3, ומשם תצא התהלוכה לכבודה של תורה, בשעה 19:00 בערב, ותעבור דרך הרחובות בן דוסא, בן זכאי, האדמו''ר מויז'ניץ, התלמוד, האדמו''ר מגור, בואכה ביהמ''ד דחסידי ויז'ניץ.

ברחבת ביהמ''ד על פני רחוב האדמו''ר מגור יתקיים מעמד 'לדוד מזמור' וריקודין עילאין לכבוד התורה כנהוג.

בשעת הערב, לערך השעה 22:30 יכנס האדמו''ר למעמד המרכזי נעילת החג לכבודה של תורה, באולם בית מלכה ברח' חיסדא בעיר. צפויים להשתתף אדמורי"ם ורבנים, ואלפים מתושבי העיר, שיזכו ליהנות מהמעמד המרומם, אש ושמחה ויזניצאית מרוממת וסוחפת, כנהוג בנעילת זמן שמחתנו.

עסקני החסידות נערכים לבואם של מאות החסידים מארה"ק, אשר יבואו להשתתף במעמד, כן ישתתפו אורחים רבים מחו"ל שהגיעו להסתופף בחצר הקודש ויז'ניץ למשך הימים הנוראים.

בימים אלו משלימים האחראים, את ההכנות הלוגיסטיות מול גורמי העירייה והמשטרה, ואת הכנת האולם הגדול בית מלכה ברחוב חיסדא לקראת בואם של האלפים אשר צפויים להשתתף במעמדי הקודש, ואבטחת המעמדים.

הכנות לקראת הגעתו של האדמו''ר מויזניץהכנות לקראת הגעתו של האדמו''ר מויזניץהכנות לקראת הגעתו של האדמו''ר מויזניץהכנות לקראת הגעתו של האדמו''ר מויזניץהכנות לקראת הגעתו של האדמו''ר מויזניץהכנות לקראת הגעתו של האדמו''ר מויזניץהכנות לקראת הגעתו של האדמו''ר מויזניץהכנות לקראת הגעתו של האדמו''ר מויזניץהכנות לקראת הגעתו של האדמו''ר מויזניץהכנות לקראת הגעתו של האדמו''ר מויזניץהכנות לקראת הגעתו של האדמו''ר מויזניץהכנות לקראת הגעתו של האדמו''ר מויזניץהכנות לקראת הגעתו של האדמו''ר מויזניץהכנות לקראת הגעתו של האדמו''ר מויזניץהכנות לקראת הגעתו של האדמו''ר מויזניץהכנות לקראת הגעתו של האדמו''ר מויזניץהכנות לקראת הגעתו של האדמו''ר מויזניץהכנות לקראת הגעתו של האדמו''ר מויזניץהכנות לקראת הגעתו של האדמו''ר מויזניץהכנות לקראת הגעתו של האדמו''ר מויזניץהכנות לקראת הגעתו של האדמו''ר מויזניץהכנות לקראת הגעתו של האדמו''ר מויזניץהכנות לקראת הגעתו של האדמו''ר מויזניץהכנות לקראת הגעתו של האדמו''ר מויזניץהכנות לקראת הגעתו של האדמו''ר מויזניץ
החובש יואל סוויסה ז"ל נהרג בתאונת דרכים קטלנית בדרום
ביהמ"ש שיחרר ממעצר פורעים שביצעו לינץ' במשפחה יהודית
הפעוט יאיר צפירה ז"ל בן 3 חודשים נמצא הבוקר ללא הכרה בביתו
רשות המסים והמשטרה סיכלו ניסיון הברחה של 20 ק"ג תכשיטי זהב בנתב"ג
מזג האוויר: מעונן חלקית ייתכן גשם מקומי בחוף בבוקר
נפתח לתנועה הכביש שיקצר את הנסיעה לבאר שבע
דליפת דלק ממכלית העוגנת במסוף קצא"א במפרץ אילת
כתב אישום כנגד ר"י חומש על הפרת חוק ההתנתקות
התחזית: מעונן חלקית ותחול ירידה קלה בטמפרטורות
בית שמש: סב הכלה התמוטט לפתע במהלך החתונה