שר הכלכלה והתעשייה: לאפשר כניסת ילדים עד גיל 16 גם בבדיקת PCR

שר הכלכלה והתעשייה, עמיר פרץ, פנה היום במכתב לראש הממשלה נתניהו, לשר הביטחון גנץ ולשר הבריאות אדלשטיין בבקשה לאפשר כניסת ילדים עד גיל 16 גם בבדיקת PCR ר...

שר הכלכלה והתעשייה: לאפשר כניסת ילדים עד גיל 16 גם בבדיקת PCR השר עמיר פרץ

שר הכלכלה והתעשייה, עמיר פרץ, פנה היום במכתב לראש הממשלה נתניהו, לשר הביטחון גנץ ולשר הבריאות אדלשטיין בבקשה לאפשר כניסת ילדים עד גיל 16 גם בבדיקת PCR רגילה אותה אפשר לעשות ללא עלות.

במכתבו, כתב השר פרץ: "לאחר התיקון האחרון נוצרו שתי קבוצות של עסקים: האחת, בתי מלון ואולמות אירועים אליהם אפשר להיכנס גם עם בדיקות pcr שמתבצעות בקופות החולים ללא עלות, וגם עם בדיקה מהירה, והשניה, אטרקציות במקומות סגורים אליהן אפשר להיכנס רק עם בדיקה מהירה".

עוד ציין "כידוע לכם, חלופת הבדיקה המהירה אינה מעשית עבור אטרקציות משום שהיא מייקרת משמעותית את עלות כרטיס כניסה ואינה משתלמת".

השר פרץ הוסיף: "אני סבור שכל עוד הבדיקות המהירות הן בבחינת פיילוט, ויש ענפים אליהם ניתן להיכנס גם עם בדיקות PCR, מן הראוי לאפשר את הברירה גם לשאר הענפים שפועלים במסגרת תו ירוק. על כן, אבקש כי עוד לפני כניסת החג, תקבע הממשלה כי חלופת בדיקת ה-PCR בקופות החולים תהה תקפה גם עבור כניסה לאטרקציות".

ירושלים: רגל של ילד חרדי נתקעה באופניים
פתיתים שחורים קלים נחתו מהים בחלק מחופי ישראל
בית שמש: בלב השכונה החרדית ילד נעקץ מעקרב
ועדת החוקה אישרה את הארכת התו הירוק
צפו: כשאפי מנסה להירדם בסוכה
בעוד שבוע: כך ישתנו ההגבלות על הטיסות לחו''ל
אושר: פטור מבדיקת PCR למחלימים מקורונה ב-3 החודשים האחרונים
תיעוד של ערב חג: שוק ארבעת המינים בקרית גת • גלריה
לקראת סוכות: בקיבוץ עין גב האיצו את קטיף הלולבים
עשרות אלפי חבי בידוד יחלו לקבל מסרונים מהמשטרה