מיליון אזרחים בני 18+ יקבלו היום את מענק הקורונה התכנית לסיים הכל עד לשבוע הבא

בן 18? הכסף בדרך לחשבונך! היום יועברו כספי המענקים לבני 18 ומעלה, לעוד מיליון אזרחים , התוכנית היא לסיים את כל ההעברות עד שבוע הבא

מיליון אזרחים בני 18+ יקבלו היום את מענק הקורונה
התכנית לסיים הכל עד לשבוע הבא אילסטרציה - שטרות

עד כה 50% מהמענקים כבר הועברו לאזרחים, כך נמסר אתמול (רביעי) מהביטוח הלאומי כאשר מתחילת השבוע הביטוח הלאומי הצליח לאמת למעלה מ־200 אלף חשבונות בנק של אזרחים, כאשר רוב החשבונות החסרים היא לאזרחים בגילאי 21-18.


ביום ראשון הביטוח הלאומי העביר 1.4 מיליארד ש"ח לשלושה מיליון ילדים בישראל. שלשום ואתמול 700 אלף אזרחים הזכאים למענק מוגדל קיבלו את הכסף שהסתכם ב־1.78 מיליארד שקלים. נשראו עוד 100 אלף זכאים נוספים למענק מוגדל, להם הכסף יועבר עד סוף השבוע.


בביטוח הלאומי טוענים שחלק מהחשבונות של הזכאים למענק מוגדל מוחזקים בידי אפוטרופסים ומקבלי גמלה של הזכאים.


החל מ-28 ביולי (לפני כשבוע) נקלטו בביטוח הלאומי יותר מ־289 אלף חשבונות של אזרחים, נכון לעכשיו כ־570 אלף חשבונות עדיין לא אומתו.


בשבוע האחרון נשלחו מסרונים לאזרחים אשר חשבון הבנק שלהם איננו מעודכן, לאזרחים שהטלפון שלהם גם לא מאומת, המסרון נשלח להוריהם בבקשה לעדכן אותם.


אזרחים אלה מתבקשים לאמת את חשבון הבנק שלהם באתר הביטוח הלאומי, באפליקציה, או טלפונית 8321* ולא להחזיר תשובה במסרון, מחשש לגניבת פרטי חשבון בנק.


שר העבודה והרווחה איציק שמולי מסר: "מאות מיליוני שקלים מגיעים לידיים הנכונות: לנכים, לקשישים סיעודיים ומקבלי הבטחת הכנסה, לניצולי שואה נזקקים, לעולים ולציבורים מוחלשים נוספים".


מנכ"ל הביטוח הלאומי, מאיר שפיגלר מסר: "חשוב לזכור, הזכאות היא למשך שנה שלמה, ולא יהיה אזרח שלא יקבל את המענק שלו הוא זכאי.

מה לעשות אם המעסיק פשט את הרגל?
220 אלף מנויים בחברות התקשורת נהנו מהוזלה במחיר, בסך כולל של כ-25 מיליון ש"ח
חה''כ בוסו תוקף את גמזו: "אתה מבין את המשמעות של אתרוג?!"
למרות ההדבקה: התחבורה הציבורית תמשיך לפעול
קבלת קנס! יש מצב שתקבל חנינה?
תוכנית נתניהו אושרה: 10.5 מיליארד סיוע מיידי לעסקים ולשכירים שייפגעו מהסגר
ביטוח לאומי: דמי אבטלה גם על החגים!
מענה כלכלי לתקופת הסגר: ראש הממשלה ושר האוצר מרחיבים את רשת הביטחון הכלכלית
מעל מליון אזרחים הגישו דמי אבטלה - רובם זכאים
בעקבות הסכם השלום: בורסת היהלומים לקראת הסכם עם מקבילתה באימרויות