גנץ לחברי מפלגתו: "נתניהו מכיר את מספר הטלפון שלי"

על רקע שמועות דיווחים שונים לפיהם מתנהלים מגעים מאחורי הקלעים למנוע את הבחירות אמר היום גנץ לחברי סיעתו: נתניהו מכיר את מספר הטלפון שלי, והוא יודע איך לפנות אלי"

גנץ לחברי מפלגתו: "נתניהו מכיר את מספר הטלפון שלי" נתניהו וגנץ

יו"ר כחול לבן ושר הביטחון בני גנץ פנה היום לחברי סיעתו וביקש מהם: "לא לפרש את הנכונות שלי למנוע ממדינת ישראל בחירות, לשים את הממשלה על הנתיב ולקיים ממשלת אחדות כנכונות לפשרה- לא בנושא העברת תקציב, לא בנושא הרוטציה במועדה ולא בנושא קיומה של ממשלה מתפקדת".


גנץ הוסיף: "אני מבקש מכל אחד מכם שמקיים שיחות עם גורמים פוליטיים לשים לב שלא יתפרש שנשלחתם על ידי או שאתם מדברים בשמי.":


והבהיר: "נתניהו מכיר את מספר הטלפון שלי, והוא יודע איך לפנות אלי. נתניהו כרגע עושה את החישובים שלו- אם הוא ירצה הוא ישנה את ההתנהלות שלו ויבוא, אם הוא לא ירצה- אנחנו נחזור לציבור"


הבוקר דיווחנו על ביקורת חוזרת בכחול לבן על מנהיגות חלשה מצידו של היו"ר בני גנץ.


המחנאות במפלגה מתחלקת לשניים: המחנה שמבקש לצאת לבחירות מיידית כדי "להחליט" בעבור נתניהו על מועד בחירות לא נוח - בחודש מארס. מנגד, עומד מחנה שמתחת לפני השטח מעביר מסרים שרק החלפתו של גנץ עשויה להציל את גורלה של כחול לבן, שעומדת על כשישה מנדטים ברוב הסקרים. בד בבד, קיימת אמונה קטנה שעוד תימצא פשרה עם הליכוד.


בכיר בכחול לבן אמר ל'ישראל היום' כי "הפרסומים בימים האחרונים על היעדר מנהיגות בכחול לבן והסקרים שמצביעים על ירידה דרמטית במנדטים של כחול לבן ואי התאמת בני גנץ לראשות הממשלה, מחייבים לחשב מסלול מחדש ולבחון אם נדרש שינוי בעמדת מנהיג המפלגה. כחול לבן חייבת להישאר אלטרנטיבה שלטונית, ובהרכב הנוכחי כל אלה עומדים בסימן שאלה גדול".


עוד אמר הגורם בכחול לבן כי "כחול לבן הוקמה כדי להחליף את השלטון, וכדי לעשות זאת היא צריכה לקבל החלטות מי יוביל אותה בעתיד הקרוב".

גפני: "כהנא הוא איש הזוי"
השר לביטחון פנים מפרסם את שמות חברי ועדת הבדיקה לבריחה מהכלא
ח''כ כהנא על בנט: "מעוניין להפסיק את תפיסת העולם החרדית"
הליכוד על בנט: "משסה הורים אלו באלו"
בנט: "אני רוצה שההורים יריבו אחד עם השני"
לקראת חקירת פרשת הצוללות? בנט נפגש עם יו״ר התנועה לאיכות השלטון
בן גביר: "ההר הוליד עכבר, בנט צריך להתנצל"
חה"כ אבי מעוז הגיש בג"צ נגד ניר אורבך ומיקי לוי
בנט: "למדנו שהטלת הספק היא תנאי הכרחי לניהול חיינו"
סיכום חדשות השבת: הכותרות שלא כדאי שתפספסו