פרויקט ציצית: עוזי בודנר ואיצי וואלדנר בסינגל חדש‎‎

כשאנו בעיצומם של עשרת ימי תשובה - 'פרויקט ציצית' נועד כדי להפיץ ולפרסם לעולם הכל על הציצית, לכל מי שמחויב ללבוש אותה, בכל מקום בעולם. אם אתה יהודי מעל ג...

פרויקט ציצית: עוזי בודנר ואיצי וואלדנר בסינגל חדש‎‎

פרויקט ציצית

כשאנו בעיצומם של עשרת ימי תשובה - 'פרויקט ציצית' נועד כדי להפיץ ולפרסם לעולם הכל על הציצית, לכל מי שמחויב ללבוש אותה, בכל מקום בעולם. אם אתה יהודי מעל גיל בר מצווה, יש לנו ציצית בחינם בעבורך.

ציצית היא אחת המצוות הקלות ביותר לקיים, והשכר עליה הוא אדיר. ישנה דעה כי מצוות ציצית שקולה כנגד כל תרי"ג מצוות. חשוב על זה, חצי מהזמן אתה אפילו לא מרגיש/זוכר שאתה לובש את הציצית. אין צורך להתרכז בלבישת הציצית, פשוט ללבוש אותה ולהמשיך בשגרת היום.

במהלך השנתיים וחצי האחרונות, 'פרויקט ציצית' חילק למעלה מ-8,500 ציציות. הפרויקט הגיע ליהודים במעל ל-25 מדינות ועבד עם בתי ספר רבים כדי להרחיב את כמות האנשים שלובשים ציצית. 'פרויקט ציצית', מחויב מהיום הראשון לקיומו לא רק לעודד את מי שלא לובש ציצית להתחיל ללבוש אותה, אלא גם להביא רוח התחדשות למצווה גם לאלו שכבר לובשים ציצית מצוות אנשים מלומדה.

זו משימה בלתי נגמרת ואנו זקוקים לעזרתך כדי להבטיח את יכולתנו להמשיך במשימה לתת השראה וללמד אחרים על המצווה הנפלאה הזו. אתה יכול להזמין ציצית לך או לחבר, או להזמין מהארגון אירוע בנושא בבית הספר, או בקהילה שלך.

כדי להפיץ את הבשורה של 'פרויקט ציצית', הארגון יצר קשר עם הזמר עוזי בודנר והמלחין והמפיק הנודע, איצי וואלדנר, כדי ליצור שיר מקורי, סוג של המנון לארגון, כדי לספר לעולם על העבודה הנפלאה ש'פרויקט ציצית' עושה. אז בבקשה הגביהו את הווליום ואם כבר יש לכם ציצית ארגנו אירוע של 'פרויקט ציצית' בבית הספר, הקמפ או הקהילה שלכם והפיצו את המצווה בעולם.

נחמן פילמר מגיש: סט שירי שבת מובחרים 3
תומר טרבלסי בסינגל חדש 'להיות יהודי'
להקת הילדים פרחי ירושלים – שער רוחני‎‎
ישראל פרטוש - לאל ברוך
אהרון כהן - עשר הספירות
נחמן פילמר מגיש: סט שירים לכבוד מרן
אמיר אליהו - 'אליך מרן'
האזינו: סט שירים על מרן הרב עובדיה יוסף זצוק"ל
"זיכרון ילדות": ניר קפטן פותח את עונת החורף עם בלדה מרגשת
שיר לשבת: אבי הס בסינגל חדש - "לכה דודי"