בני ברק: נפלו שלוש קומות עם הרכב

כונני ארגון הצלה הוזעקו לרחוב הלוחמים בבני ברק בערב שבת קודש בעקבות דיווח על תאונת דרכים. כאשר זוג זמבוגר נפל מגובה שלושה מטרים עם רכבם. יחד עם פראמדיקי...

בני ברק: נפלו שלוש קומות עם הרכב הרכב שנפל

כונני ארגון הצלה הוזעקו לרחוב הלוחמים בבני ברק בערב שבת קודש בעקבות דיווח על תאונת דרכים. כאשר זוג מבוגר נפל מגובה שלושה מטרים עם רכבם.

יחד עם פראמדיקים של מד"א, העניקו הכוננים טיפול רפואי לשני נפגעים, גבר ואישה בשנות ה-70 במצב בינוני והם פונו להמשך טיפול בבית החולים שיבא בתל השומר.

מנכ"ל הצלה הרב יעקב יוזשעף וחובש בכיר חזקי גולדרייך סיפרו: "כשהגענו לזירת תאונת הדרכים הכווינו אותנו לשני נוסעים אשר היו לכודים בתוך רכבם וסבלו מחבלות בראש ובגפיים לאחר שנפלו עם הרכב מגובה של כ-3 קומות. יחד עם חובשים נוספים, הענקנו להם טיפול רפואי ראשוני מציל חיים והם פונו במצב בינוני להמשך טיפול החדר טראומה בבית החולים שיבא בתל השומר."

פראמדיק מד"א יעקב צורף סיפר: "כשהגענו לחניון בניין המגורים ראינו את הרכב שהתנגש בחומה ונפל מגובה של מספר קומות לחצר בית ספר סמוך. מכיוון שלא הייתה גישה לפצועים מהמקום שבו היינו הזנקנו למקום את כוחות הכיבוי שפרצו את שער בית הספר ואיפשרו לנו להתחיל בטיפול הרפואי. שני הפצועים היו בתוך הרכב שהתהפך על צידו, בעזרת ציוד רפואי מיוחד חילצנו אותם מהרכב, הענקנו להם טיפול רפואי שכלל קיבועים ומתן תרופות לשיכוך כאבים ופינינו אותם במצב יציב להמשך טיפול בבית החולים."

הרכב שנפל
חוצפה: סירב למכור תצלום - המיסיונרים תובעים את הצלם
ניקו את בורות הטבילה - לא תאמינו מה מצאו בפנים
השוטר העליל תקיפה על העצור - מח''ש סגר את התיק
דרישה: לפתוח בחקירה פלילית נגד הפרופסור שהסתיר את שולחיו לכנסת
קרה באמת: חתול פלש לרכב ונעל את עצמו מבפנים • צפו
אושר בקריאה ראשונה: הוצאה לפועל לא תבטל החזקת רישיון נהיגה
היכונו לקראת סופת חול חזקה
חוק הרכב העצמאי: יאפשר 400 מוניות אוטונומיות בישראל
מס על מיצים טבעיים? משרד הבריאות מציג נתונים בניגוד לדעת המומחים
כמה תלונות יש על הדואר? תלוי את מי תשאלו