"אין להם זום": נתניהו וגנץ נגד החרדים

"יש גם מי שלא": בציבור החרדי יש בעיות - אמר נתניהו, גנץ: "הציבור החרדי ולימוד התורה והמוסדות חשובים לעם ישראל, אבל אנחנו לא יכולים לקבל אנרכיה"

"אין להם זום": נתניהו וגנץ נגד החרדים גנץ | חרדים | נתניהו

לפני זמן קצר בישיבת סיעת הליכוד - אמר ראש הממשלה נתניהו: "יש בעיות בציבור החרדי, רבים שם שומרים על ההנחיות אבל יש גם מי שלא. אנחנו נגביר אכיפה ונהדק את הסגרים, ננקוט בצעדים הדרושים. אני מקווה שלא, אבל אם אין ברירה - זה מה שנעשה. אני מקווה שנעשה זאת תוך כדי הידברות".


נתניהו הוסיף: "איך אנחנו יודעים שישראל במצב טוב יותר מול מדינות אירופה? מפסיקים להשוות אותנו בטלוויזיה למדינות אירופה. בצעדים שעשינו מדינת ישראל מובילה את מדינות אירופה.


אנחנו נגביר את האכיפה ונהדק את הסגרים וננקוט בצעדים שדרושים. מקווה שנעשה את זה תוך הידברות. הייתה גם ירידה בציבור החרדי. שם זה יותר קשה. יותר צפוף שם, אין להם זום, אנחנו מבקשים את שיתוף הפעולה שלהם יש צפיפות. אנחנו מבקשים את שיתוף הפעולה של הציבור החרדי וגם של המנהיגים. צריכים לפעול יחד כדי להפוך ערים אדומות לירוקות כדי לצאת מהסגר בהצלחה.


שימו את הפוליטיקה בצד, יהיה מספיק זמן לפוליטיקה. ביחד ננצח".


גם שר הביטחון ויו״ר כחול לבן בני גנץ נשא דברים בפתח ישיבת סיעת כחול לבן: ״הציבור החרדי ולימוד התורה והמוסדות חשובים לעם ישראל ואני לא מזלזל לשנייה בענין הזה. אבל אי אפשר שיהיה חוק לאחד ולא יהיה חוק לאחר במדינה מתוקנת. לא יכולים לקבל אנרכיה".

מדוע האריות אכלו את הזברה בספארי?
פרויקטור הקורונה: יש לראות את הנתונים בצורה מדאיגה
מח"ש הגישה כתב אישום נגד קצין תקיפה של מפגין וצלם עיתונות בהפגנה
בוקר חורפי יפיפה • צפו בנחלים הבוקר
השריפה בסורוצקין בירושלים: מנקים את הקירות • צפו
'גזר דין' קשה: הרג את הפורץ לרכב
"ישר והגון מאין כמוהו'': תיעוד הלווית רבי חיים רכניצר ז''ל
גפני תוקף את התקשורת: "השנאה נוזלת להם מהעיניים"
התחזית: עליה קלה בטמפרטורות; קיים סיכוי לגשם קל
בחדר הטהרה: נפטר רבי חיים רכניצר ז''ל