דרעי: "אנחנו לא ניהיה אלו שנספק החייאה מלאכותית לממשלה המסוכנת"

יו״ר תנועת ש״ס אריה דרעי בהצהרת ראשי מפלגות האופוזיציה: ״אנחנו לא ניהיה אלו שנספק החייאה מלאכותית לממשלה המסוכנת הזאת, נעשה הכל להחליף אותם״. עוד אמר: ״...

דרעי: "אנחנו לא ניהיה אלו שנספק החייאה מלאכותית לממשלה המסוכנת"

יו״ר תנועת ש״ס אריה דרעי בהצהרת ראשי מפלגות האופוזיציה: ״אנחנו לא ניהיה אלו שנספק החייאה מלאכותית לממשלה המסוכנת הזאת, נעשה הכל להחליף אותם״.

עוד אמר: ״הממשלה הנוכחית מסוכנת, לעם ישראל ולמדינת ישראל. היא מסוכנת מבחינה ביטחונית וכלכלית. ארגון הטרור חמאס חפץ בהמשך קיום שלטון הממשלה הנוכחית אשר עסוקה אך ורק בהישרדות פוליטית, אין לה שום חיבור וחשיבה בשום נושא לטובת אזרחי ישראל. הממשלה הרעה הזאת, חייבת ליפול כל רגע, ויפה שעה אחת קודם. לנו יש אחריות לאזרחי ישראל, אסור לנו לתמוך בממשלה בשום חוק, גם בחוק החשוב ביותר."

עוד אמר כי למרות שהליכוד תמך בחוק ממדים ללימודים כעת הקואליציה לא תתמוך בחוקי הממשלה: "לא הגיוני שממשלה אשר לא מסוגלת להעביר חוקים יחד עם חבריה מרע״מ ועם עזרה מבחוץ של הרשימה המשותפת, תבוא אלינו כדי שאנחנו נספק לה החייאה מלאכותית. לא נסכן את ביטחון המדינה. כל חוק כביכול טוב, שנסייע להם להעביר, ייתן להם את הכח להעביר חוקים רעים ומסוכנים למדינת ישראל. את כל החוקים הטובים נעביר בעזרת השם, שנחזור לשלטון".

לסיום אמר: "טובת עם ישראל ומדינת ישראל זו ממשלה חלופית מיידית. יש בכנסת הזאת מספיק חברי כנסת בכדי להקים ממשלה מיידית בראשות בנימין נתניהו, זה היעד שלנו ולשם אנחנו חותרים״.

יו''ר הציונות הדתית ח''כ בצלאל סמוטריץ במהלך נאום ראשי האופוזיציה אמר: "זו לא ממשלת בנט- עבאס, זו ממשלת בנטיבי, בממשלת בנטיבי, אם טיבי לא מרוצה- אין חקיקה, אין בטחון".

עוד אמר: "ערביי ישראל מרימים ראש כי הם יודעים שהם פרחים מוגנים. הם יודעים שאם הממשלה תילחם בהם היא למעשה מסיימת את חייה הפוליטיים. • שר החוץ של ממשלת בנטיבי כמו שאר חבריו לממשלה הוא אופורטיניסט שאין שום קשר בינו לבין ציונות. מבחינתו 70 אלף יהודים שבאים לרקוד עם דגל ישראל ברחובות ירושלים באים להתסיס".

עוד ציין כי: "ממשלת בנטיבי מונשמת מלאכותית על ידי ערבים שרוצים בהשמדת המדינה היהודית ולכן הם לא יכולים להעביר בכוחות עצמם את חוק האזרחות וזקוקים לאצבעות האופוזציה, היא מונשמת על ידי ערבים ששונאים את החיילים שלנו ולכן הם לא יכולים להעביר את חוק ממדים ללימודים וזקוקים לאצבעות האופוזיציה".

הם נשענים על ערבים ששונאים התיישבות וציונות ולכן עכשיו הם דורשים מאיתנו להציל אותם בשביל החיים הנורמליים ביהודה ושומרון.

עוד זעם: "חמור מכך הקואליציה מגיעה שוב ושוב אל האופוזיציה ודורשת ממנה להעביר את החוקים שטיבי ועבאס לא מאשרים להם להעביר ומבקשים שנעזור להם לכבס את חטאיהם שיוכלו להסתיר את האסון העצום וארוך הטווח שהם ממיטים על ישראל".

עוד התעקש להתנגד לממשלה בגלל חוסר ציונות: "תשובתנו אחת: לא ננשים את הממשלה כי היא לא ציונית ולא לגיטימית. עם ישראל מצפה שנשלח את כל חבריה האופרטיוניסטים סוחרי הערכים לפח האשפה של ההיסטוריה וזה מה שנעשה. האופוזציה תנהג באחריות: המעשה האחראי ביותר הוא להפיל את הממשלה. ולכן ננהג במדיניות של אפס שיתוף פעולה ומקסימום מאמץ להפלת ממשלת הבלהות והקמת ממשלה יהודית וציונית בקרוב".

דרעי: "״אנחנו לא ניהיה אלו שנספק החייאה מלאכותית לממשלה המסוכנת"

כך ייראה יומו הראשון של יאיר לפיד כראש הממשלה
חיסכון של מאות אלפי חיסכון לזוגות הצעירים
פה אחד: הצעת החוק לאיסור פרסום שמות נפגעים נכנסה לספר החוקים
"״הצלחנו בסור מרע": החכי"ם על פיזור הכנסת
בן גביר במסר לדרעי: היועץ שלך גורם למלחמה בימין
לפיד הוכתר כראש ממשלה
280 אלף ש''ח ועבודת שירות: העונש לאחיו של יו''ר ש''ס
נקבע סופית: הבחירות בעוד ארבעה חודשים
הוחלט סופית: הכנסת מפוזרת
"עוזב היום בבושת פנים": הפוליטיקאים מגיבים לפרישת בנט