ח״כ אבוטבול בביקור בארגון פעמונים

ערב הסגר הגיע ח״כ הרב משה אבוטבול לבקר במשרדי ארגון 'פעמונים' המעניק ליווי כלכלי למשפחות במצוקה כלכלית, בין השאר על רקע משבר הקורונה;

ח״כ אבוטבול בביקור בארגון פעמונים משה אבוטבול, דוד קוכמייסטר

ח״כ הרב משה אבוטבול מסיעת ש״ס הגיע היום (ה') לבקר במשרדי ארגון פעמונים. בפגישה הציג בפניו מנכ"ל פעמונים, דוד קוכמייסטר, את נתוני פעילות הארגון לשנת 2020, על רקע משבר הקורונה.

בין הנתונים אותם הציג: 2,317 משפחות שהתחילו בשנה החולפת ליווי פרטני בארגון, מתוך 963 המשפחות שסיימו ליווי פרטני בשנה זו, 76% שיפרו את המאזן, כשהשיפור הממוצע במאזן החודשי הינו 4,340 ש"ח (52,080 ש"ח בשנה). בנוסף, 82% מהמשפחות שיפרו את מדד תחושת החוסן הכלכלי שלהן, ו-90% מהמשפחות שיפרו את מדד ההתנהגות הכלכלית.

ח״כ הרב אבוטבול הודה לארגון על פעילותו החשובה בימים אלו ועל הסיוע אותו הוא מעניק לתושבי המדינה מהמגזרים השונים, וציין כי כראש העיר בית שמש הוא הפנה תושבים שנקלעו למצוקה כלכלית לקבלת סיוע בארגון. ח״כ הרב אבוטבול אמר כי יפעל להוביל מהלכים שיסייעו לציבור הרחב לקבל כלים מקצועיים להתנהלות כלכלית נכונה.

ח״כ הרב משה אבוטבול: ״אני שמח להגיע ל'פעמונים' הארגון אותו הזכרתי בנאומי בכנסת ובוועדת הכספים. מעבר למה שהמדינה נותנת סיוע לאזרחים בתקופת הקורונה, תטיב המדינה אם תלווה את מתן המענקים וההלוואות - בחיוב מתן סדנאות וארגז כלים לאזרחים כיצד ליצור כלכלה נבונה, ולשמור על כלכלת הבית כדוגמת העשייה הברוכה של 'פעמונים'. חשוב שהמדינה גם תסייע לארגון חשוב זה ותתקצב אותו כדי שיוכלו ליצור יותר ויותר סדנאות ותוכניות הדרכה לאזרחים״.

דוד קוכמייסטר, מנכ"ל פעמונים: ״אנחנו מודים לח״כ הרב משה אבוטבול על ביקורו, ושמחנו לגלות כי הוא רואה איתנו עין בעין את הצורך בהנחלת ההתנהלות הכלכלית בחיק המשפחה מתוך בניית חוסן חברתי בעם. אנו פועלים במשך השנה וביתר שאת בחודשים האחרונים על רקע משבר הקורונה בעזרת אלפי המומחים והמתנדבים שלנו ומסייעים למשפחות רבות לצאת ממצוקה כלכלית. אנחנו שמחים שח״כ אבוטבול רתום למאמצינו לסגל אורח חיים כלכלי נכון בכל בית ונמשיך לשתף פעולה למען מטרה זו״.

תקווה חדשה חורטת בדגלה את ביטול תאגידי המים
100 מיליון ש"ח מענקי סיוע למגזר השלישי שנפגעו בקורונה
שר האנרגיה ד"ר יובל שטייניץ נפגש היום עם שר האנרגיה המצרי טארק
קרב היטלי ההשבחה בבת ים עולה מדרגה
חברה קבלנית ניסתה לחמוק מתיקון ליקויי בנייה – ושילמה על כך ביוקר!
ירידה של כ-3% ביצוא הישראלי בשנת 2020
כל רכבי יגואר יעברו לחשמל
תנופת תעסוקה לציבור החרדי
אושר בקבינט הקורונה: המסחר יופעל מיום ראשון
הוסדר: תקציב ל'קמחא דפסחא' לקראת פסח