איחוד הצלה העלה את רמת הכוננות בעקבות המצב הביטחוני

ארגון איחוד הצלה העלה את רמת הכוננות ופריסת האמבולנסים בכל רחבי הארץ • אלפי המתנדבים הונחו להיות ערניים ובסמיכות לציוד מציל החיים

איחוד הצלה העלה את רמת הכוננות בעקבות המצב הביטחוני מתנדבי איחוד הצלה היום בזירת הנפילה בבית נקופה

ארגון איחוד הצלה העלה את רמת הכוננות ופריסת האמבולנסים בכל רחבי הארץ • אלפי המתנדבים הונחו להיות ערניים ובסמיכות לציוד מציל החיים


בעקבות האזעקות גם במרחב ירושלים ובדרום הארץ מנכ"ל 'איחוד הצלה', אלי פולק ערך הערב ישיבת חירום והערכת מצב במטה 'איחוד הצלה' בירושלים, בהשתתפות ראשי מטה מבצעים, אגף רפואה, ואגף מתנדבים והנחה להיערך לניוד מתנדבים נוספים מכל רחבי הארץ לאזורי העימות במידת הצורך.


מתנדבי 'איחוד הצלה' הונחו להיות בכוננות עליונה, ולוודא כי תיקי הציוד הרפואי מאובזרים היטב, יצוין כי בסבבי הסלמות קודמות הועברו למתנדבים באזורי העימות אפודים קרמיים וקסדות מיגון. כמו כן: צוותי חוס"ן - היחידה לעזרה ראשונה נפשית של איחוד הצלה הונחו לסייע לנפגעי חרדה.


אלי פולק מנכ"ל 'איחוד הצלה' מסר: "מתנדבי 'איחוד הצלה' נמצאים בכוננות מתמדת בכל ימות השנה, אך לנוכח הערכות מערכת הביטחון כי סבב הלחימה הנוכחי עשוי להחריף, נדרשים הכוננים לשמור על ערנות. הנחיתי לתגבר את מוקד החירום ופריסת האמבולנסים של איחוד הצלה ולרענן את ציוד המתנדבים".

אמסלם: "אפילו בסדום לא היה דבר כזה" • צפו
"שיגעתם את הציבור": בן גביר זועם על משרד הבריאות
ליצמן: "מדובר בסיכון ממשי כלפי המטופלים"
2,500 מתמחים הגישו מכתבי התפטרות
סכנה משתיית מים בעת 'התקופה'
מדינות גדולות בעולם לא מאשרות חיסון קוביד לצעירים
סרטן הקיבה: מהם הגורמים למחלה?
האם את בסיכון ללידה מוקדמת?
הסימנים הראשונים לזיהוי מחלת אלצהיימר ודימנציה
וועדת הבריאות יוזמת קיצור תורנויות המתמחים