המתחזקים ובעלי הבתים בראשון לציון ולוד סיימו מסכתות

ראש ישיבת אמרי דעת הגר"ש גבאי: "התשובה לטרור, עוד הקמת קהילות של תורה בכל מקום ומקום"

המתחזקים ובעלי הבתים בראשון לציון ולוד סיימו מסכתות סיומי מסכתות

אמש נערך מעמדי סיום מסכתות וחיזוק הקהילות שע"י חלק מרבני הקהילות בוגרי ישיבת אמרי דעת, במעמד שנערך בעיר ראשון לציון ע"י הרב שלמה דשן ראש ביהמ"ד בית שלמה, נטלו חלק ראשי הקהילות לבעלי בתים ממרכז הארץ, ראשון לציון, נס ציונה, לוד והסביבה יחד עם תלמידיהם בעלי הבתים הקובעים עיתים לתורה עם אברכי הכוללים. בעלי הבתים והמתחזקים שזכו לסיים מסכתות הביעו את התרגשותם והודו לבורא עולם על הזכות שנפלה בחלקם.

בשיאו של המעמד נשא דברים הגר"ש גבאי ראש ישיבת אמרי דעת ונשיא איחוד הקהילות, בדבריו חיזק את הקובעים עיתים לתורה ואמר "החיבור ביניכם לבן אברכי הכוללים הוא חיבור של אמת כי התורה זהו החיבור האמיתי", וקרא להם להשפיע על חבריהם לקבוע עיתים לתורה. בדבריו אמר "כי זהו התשובה הניצחת מול פיגועי הטרור, הקמת קהילות של תורה בכל מקום הם אלו שהגנו ויגנו על ישראל מכל רע".

יצוין כי בהמשך ייערך כינוס לרבני הקהילות של בני התורה ברחבי הארץ.

סיומי מסכתותסיומי מסכתותסיומי מסכתותסיומי מסכתותסיומי מסכתותסיומי מסכתותסיומי מסכתותסיומי מסכתותסיומי מסכתותסיומי מסכתותסיומי מסכתותסיומי מסכתותסיומי מסכתותסיומי מסכתותסיומי מסכתותסיומי מסכתותסיומי מסכתותסיומי מסכתותסיומי מסכתותסיומי מסכתותסיומי מסכתותסיומי מסכתותסיומי מסכתות
הדף היומי מסכת נזיר דף יא
הדף היומי מסכת נזיר דף י
הדף היומי מסכת נזיר דף ט
הדף היומי מסכת נזיר דף ח
הדף היומי מסכת נזיר דף ט
הדף היומי מסכת נזיר דף ט
הדף היומי מסכת נזיר דף ט
הדף היומי מסכת נזיר דף ט
הדף היומי מסכת נזיר דף ט
הדף היומי מסכת נזיר דף ט