מתכננים בר מצווה? המרכז לצילום אירועים מספק לכם הכל במקום אחד

אחת מנקודות המפנה החשובות בחייו של נער הוא בר המצווה. בהגיעו לגיל המצוות מתחיל שינוי שיהפוך אותו בבוא הזמן לגבר. ביחד עם הקול שמשתנה ושאר איברי הגוף שצו...

מתכננים בר מצווה? המרכז לצילום אירועים מספק לכם הכל במקום אחד

אחת מנקודות המפנה החשובות בחייו של נער הוא בר המצווה. בהגיעו לגיל המצוות מתחיל שינוי שיהפוך אותו בבוא הזמן לגבר. ביחד עם הקול שמשתנה ושאר איברי הגוף שצומחים ומשאירים את הילד הקטן שהיה מאחור, אופיו מתבגר וגישתו לחיים משתנה, הוא מבין שמכאן ואילך ישנה ציפייה גדולה ממנו ואחריות, שבאה עם השנים.

מרכז הצילום אירועים בהנהלת סטאס מוזיקוב מלווים את הנער ומשפחתו בבית הכנסת ומתעדים את המעמד המרגש בו נער בר המצווה עולה לבדו לתורה בפעם הראשונה בחיים, מתווה בסוכריות שנזרקות עליו מלמעלה. הדגש המרכזי של הצילום הוא לשקף במדויק את האווירה שהייתה, לתעד את כל שלבי הטקס תוך הבנה שזהו אחד מהרגעים שלא יישכחו הן עבור הנער והן עבור משפחתו.

מרכז הצילום מחזיק ברשותו את הציוד החדיש והטוב ביותר בשוק, כמו מצלמות מחברת קנון, סוני ופנסוניק ובעזרתו מפיק תמונות דיגיטליות וקליפים קצרים שנותנים תקציר כללי אך מדויק על האירוע שהיה, באיכות בלתי מתפשרת.

בנוסף, התוכנות בעזרתן מלטשים את התמונות הופכות אותן לאופטימליות ומקוריות, בניהן תוכנת פוטושופ ולייטרום. הציוד המקצועי מסייע לאיכות הצילום, אך המקצועיות של צוות הצילום מהווה פקטור משמעותי ביותר בעקבות המקצועיות אותה רכשו בבירת אוקראינה, קייב, במהלך לימודיהם באוניברסיטה הבינלאומית לצילום. בין לימודיה מכשירה את הצלם לעתיד בטכניקות צילום שיעזרו לו להעביר באופן מדויק את התחושה ואת מה שמתרחש מאחורי עדשת המצלמה.

ליווי לאורך האירוע, מתן תשומת לב לנער בר המצווה ואינטליגנציה ריגשית הם חלק מהמאפיינים אצל צוות הצילום של המרכז לצילום אירועים. כידוע, בכל אירועים כחתונה, ברית או עלייה לתורה ישנם רגעים מלחיצים, מרגשים ומלווים בלא מעט חרדה שהכל יתנהל בצורה תקינה ללא סיבוכים פתאומיים.

צוות הצילום מודע למצב הרגיש ולרצון של הורים שהטקס יתועד במלואו - מפתיחת ההיכל, קריאת הפרשה, החברים והמשפחה שמברכים ומחבקים ועד סעודת המצווה.

מחיר הצילום לאירוע משתנה. כאשר מדובר בצילום סטילס מקצועי התמחור ינוע בין 1,600 ל-2,400 ₪. לעומת זאת, אם תבחרו בחבילה בה התמונות יערכו בצורה בסיסית וצילום פשוט המחיר יסתכם בלא יותר מ-900 ₪. פער המחירים בין סוגי הצילום אינו משמעותי אך התוצאה תהיה שונה. שכן בצילום הפשוט לא תתבצע עריכה מעמיקה ומקצועית.

חשוב לציין כי המחיר לא מחייב להיות גבוה מהסכומים שלעיל, שהרי זהו אירוע קצר, המסתכם בשעות בודדות בשעות הבוקר המוקדמות לכן המחיר חייב להתאים לכך.

מומלץ לסגור מראש על צילום וידאו כאשר האירוע אינו כולל רק קריאת בתורה והנחת תפילין, אלא כאשר נערכת סעודה לאחר מכן. ברוב המקרים גם ישנה מצגת או לחלופין הנער דורש דרשה לאורחים ומודה להם שבאו לחגוג בשמחתו.

מיותר לציין שחלקים אלו נותנים נופח לאירוע ומשמעות גדולה יותר, ובהתאם לכך הוידאו שמתקבל הינו מגוון ועשיר יותר. המשמעות גדולה עבור הנער, אך גם עבור האורחים שטרחו להגיע בשעה לא כל כך נוחה, שעה בה בדרך כלל הינם נמצאים בעבודה.

500 ₪ הוא הפער המבדיל בין צילום וידאו מתקדם לצילום וידאו פשוט. וידאו מקצועי יעלה לכם כ-1,500 ₪ הכולל בתוכו עריכה מתקדמת וחדשנית, ומיקוד ברגעים המרגשים בטקס. חשוב להבין כי לפעמים מומלץ להשקיע מבחינה כספית מעט יותר והתמורה שתתקבל תהיה גדולה עבורכם – תיעוד מקיף, מקצועי, מרגש וממוקד.

חבילת צילום בסיסית לבר המצווה ועלייה לתורה המשלבת צילום סטילס וצילום וידאו תעלה לכם כ-2,400 ₪. הצוות יכלול שני צלמים כאשר לכל אחד תפקיד אחר. אחד יהיה אחראי על צילום התמונות, כלומר יפנה אל החברים לכיתה של נער בר המצווה תוך הפגנת סבלנות וחיבה, וכמובן צילום האורחים, בהם מעגלי המשפחה תוך שהצלם מתאים את עצמו לאירוע ואינו לא מפריע למתפללים ולקדושת בית הכנסת עצמה. הצלם השני - תפקידו לקלוט את הרגעים הקסומים על מנת להפיק את הוידאו שישקף בצורה הטובה ביותר את החגיגה.

במידה ותרצו להשקיע בצורה מקסימלית ותבחרו בחבילת צילום משודרגת, המחיר אותו תצטרכו לשלם יהיה כ-3,600 ₪ ויכלול שני צלמים, כאשר לכל אחד תפקיד שונה. צילום הוידאו יתאפיין בזויות צילום רחבות יותר וצילום מעט שונה. אך חשוב לציין כי שתי החבילות הן טובות ואיכותיות והתוצאות שיתקבלו ישקפו זאת.

חשוב לומר שהמחירים המצוינים באתר יכולים להשתנות בהתאם לפרמטרים שמתווספים לחבילה, כל חוזה משתנה בהתאם לבקשות והתוספות הייחודיות של בעלי האירוע. ההמלצה שלנו היא ליצור קשר ולקבל הצעת מחיר בהתאמה אישית לדרישות אותה אתם מחפשים, ללא עלות.

פאניקה ולחץ אינם מפריעים לנו, בעזרת המקצועיות שרכשנו והניסיון שצברנו אנו יודעים לגשת לכל אחד ואחת ולתת את הביטחון להם זקוקים ברגעים המשמעותיים של החיים.

אילוסטרציה
למה אנחנו כל כך אוהבים טריוויה?!
כשהפלוס הוא בעצם מינוס
רוצים לדעת מתי הטיש? תרכשו מנוי חודשי לקו הקהילה!
המיזם הלאומי לשילוב חרדים בהייטק מגייסים נשים חרדיות
לקראת חנוכה: טיפים לבטיחות
עומדים לבצע השקעה? מחשבון תשואה הוא חובה!
הכן מזגנך לחורף: טיפים לשימוש נבון ויעיל במזגן
אושרה בקשת דחייה לקורס נהיגה מונעת באינטרנט
נמאס לכם מפתרונות זמניים?
במעמד ראש העיר: נחנך המרכז הרפואי "קארו" באלעד