מילינובסקי מזלזלת ומציעה: 'הכשר הרבנית יוליה מלינובסקי'

יו”ר הועדה ל"שירותי" דת, ח''כ יוליה מלינובסקי גרמה לסערה לאחר שפרסמה ב’טיקטוק’ סרטון במהלכו מצביעה על כשרויות הבד”צים החרדיים וכמו שוללת אותן ומיד לאחר ...

מילינובסקי מזלזלת ומציעה: 'הכשר הרבנית יוליה מלינובסקי'

יו”ר הועדה ל"שירותי" דת, ח''כ יוליה מלינובסקי גרמה לסערה לאחר שפרסמה ב’טיקטוק’ סרטון במהלכו מצביעה על כשרויות הבד”צים החרדיים וכמו שוללת אותן ומיד לאחר מכן מציעה "הכשר" חדש: ‘הכשר הרבנית יוליה מלינובסקי’ וזאת במגמת התמיכה ברפורמת הכשרות.

בתגובה לאירוע ח''כ אופיר סופר מהציונות הדתית הגיב: "בחסות שר הדתות נמשך הזלזול בחיי הדת והמסורת היהודית".

יו”ר איגוד רבני קהילות, הרב עמיחי אליהו הגיב: “מלינובסקי אומרת את מה שהשר מתן כהנא מנסה להסתיר. זוהי לא רפורמה בכשרות אלא רפורמה בזהותה היהודית של המדינה”.

עוד הוסיף: “בחסות בלוריתו המתנפנפת והשימוש היחצ”ני הזול בעברו הצבאי, משקר כהנא לכולנו ורומס את מערך הכשרות של מדינת ישראל. אני מתקשה להבין מדוע כהנא מתעקש להיות האדיוט השימושי של גלעד קריב, מרב מיכאלי ואביגדור ליברמן”.

בנוסף, מנכ”ל מפלגת הציונות הדתית, יהודה ולד הגיב לסרטון המזעזע: “כולם יודעים שזו רפורמת הכשרות של ליברמן. בדיוני הוועדה עלו מספר תיקונים טובים שהוצעו ואף קיבלו הסכמה מאנשי משרד הדתות, אבל בסוף ליברמן לא אישר אותם. אז זה יעלה לכולנו יותר כסף, זה יפגע בכשרות הממלכתית, יחליש את הרבנות הראשית, זה נגד רוב רבני ישראל. אבל הי, העיקר שליברמן מרוצה”.

חוק בתי הדין נפל בכנסת
"המפכ"ל עסוק להאשים את איתמר בן גביר שבגללו יש אינתיפאדה"
מתווה הכותל: גפני וקריב ''מתאחדים'' נגד כוונות הממשלה
הרב יצחק בצרי: "בלי כדור אחד נמחקים מעם ישראל אלפים רבים"
בן גביר: "למשטרה לא ברור שאת האמצעי מפעילים רק במצב אין ברירה"
חוק החשמל עבר בקריאה ראשונה
אייכלר: "מסמנים את החרדים לגזור עליהם והעם שותק"
ליברמן על רפורמת הגיור: "נקדם את הצעת החוק עם או בלי קשר למתווה"
בעקבות ניגוד העניינים: תוקם וועדה ציבורית לשכר חברי הכנסת
בנט: "עם הרבה גאווה, אני עומד כאן כראש ממשלת ישראל"