מפגש שלושת המנהיגים במלון הירושלמי

מלון "המלך דוד" ירושלים יארח מחר את מפגש הפסגה של ראש ממשלת ישראל, מר בנימין נתניהו עם קנצלר אוסטריה, מר סבסטיאן קורץ וראשת ממשלת דנמרק, הגברת מטה פרדריקסן

מפגש שלושת המנהיגים במלון הירושלמי

מלון "המלך דוד" ירושלים יארח מחר (יום חמישי ה-4/3/21) את מפגש הפסגה בנושא פיתוח וייצור חיסוני קורונה והיציאה ממשבר הקורונה של ראש ממשלת ישראל, מר בנימין נתניהו עם קנצלר אוסטריה, מר סבסטיאן קורץ וראשת ממשלת דנמרק, הגברת מטה פרדריקסן.

לאחר ששלושת המנהיגים יערכו ביקור במפעל חברת טבע בשוהם הם יגיעו למלון "המלך דוד" ירושלים לפגישה משולשת שתיערך באחת מהסוויטות המפוארות במלון.

לאחר הפגישה המשולשת שלהם, תתקיים פגישה מורחבת באולם הנשיאים עם כל צוותי העבודה של מדינת ישראל, אוסטריה ודנמרק. לבסוף שלושת המנהיגים ייתנו הצהרות לתקשורת ב-"חדר הקריאה" המיתולוגי בלובי של מלון המלך דוד ירושלים.

מלון המלך דוד ירושלים

עבור המשלחת של אוסטריה בראשות קנצלר אוסטריה, מר סבסטיאן קורץ שוריינו 5 חדרים חדרים במלון ועבור המשלחת של דנמרק בראשות ראשת ממשלת דנמרק, הגברת מטה פרדריקסן שוריינו 5 חדרים במלון המלך דוד ירושלים.

על אף שמלון "המלך דוד" ירושלים סגור רשמית בגלל משבר הקורונה, הוא נפתח בחודשים האחרונים לטובת אירוח משלחות מדיניות בהתאם לבקשת משרד החוץ.

בין הביקורים האחרונים שהיו במלון המלך דוד ירושלים לאחרונה: משלחת של שגריר איחוד האמירויות בישראל, מוחמד אל חאג'ה, נשיא קפריסין, שר הנפט של מצרים, משלחת מבחריין בראשות ד"ר שייח חאליד בן חליפה אל חליפה בן דודו של מלך בחריין, ביקור שר החוץ של בחריין ד"ר עבדולטיף בן ראשיד אל זיאני, מזכיר המדינה של ארצות הברית מייק פומפאו, ראש ממשלת רומניה, שר החוץ של בולגריה, ראש ממשלת סלובניה, שר החוץ של ספרד ועוד.

מחלקת קורונה נסגרה במרכז הרפואי ברזילי
לקראת יום העצמאות: סגר ברחבי יהודה ושומרון
בן גביר על תקיפת האוטובוס: הממשלה מתחילה לאבד שליטה
אוטובוס נכנס לשכונת עיסוויה בירושלים והותקף בידי פורעים
ירושלים: שריפה בתחנת הרכבת 'נבון' • צפו
צפו: כיצד הרשות הפלסטינית הקימה בית ספר לא חוקי
שחרור ההגבלות: 10,000 איש במקום פתוח
ביתר עילית: כך בחורי הישיבות אגרו כוחות בבין הזמנים • צפו
בית שמש: בן 5 נמצא ללא הכרה ברכב הוריו
6 מיליון ש''ח: קנס עצום לבזק על הטעיית אלפי לקוחות