לראשונה בישראל: פתרונות תקשורת אלחוטיים

הפתרונות החדשים מאפשרים אספקת שירותי אינטרנט מהיר מאד למנויים באיזורים מרוחקים חסרי תשתית קוית ורשתות תקשורת פרטיות

לראשונה בישראל: פתרונות תקשורת אלחוטיים JET PtMP אנטנה חכמה לאספקת פס רחב

רדווין, ספקית גלובלית של פתרונות לפריסת תשתיות אלחוטיות המספקות שירותים רחבי סרט, הודיעה היום על השקת משפחת מוצרים חדשה לתחום התדר 5.8GHz. התדר, נפתח לאחרונה לשימוש אזרחי בישראל ומאפשר פריסה מהירה של תקשורת ללא צורך ברישיון.

משפחת המוצרים האלחוטית של רדווין, כוללת פתרונותPoint to Point (PtP) ופתרונותPoint-to-Multi-Point (PtMP) ותומכת במהירות של עד Mbps750. הטכנולוגיה הייחודית של רדווין מבוססת על אנטנה חכמה (beamforming) המאפשרת שיפור בטווחי הפעולה לצד חסינות גבוהה להפרעות הנגרמות ממערכות אחרות.

פתרונות התקשורת של רדווין פרוסים ברשתות של מפעילי תקשורת מהמובילים בעולם כחלק מתשתית לחיבור של אינטרנט מהיר עבור מנויים עסקיים ופרטיים. המערכות, נמצאות בשימוש נרחב גם על ידי רשתות תקשורת פרטיות ליישומים כגון חיבור מצלמות אבטחה, כחלק מפרוייקטים של ערים בטוחות, קישוריות בפס רחב של מבנים ציבוריים, ניהול מרחוק של תשתית קריטית בנמלים ימיים, חברות חשמל, וגופים ממשלתיים. בישראל פרוסות המערכות של רדווין ביותר מ-100 ערים וישובים כחלק מפרוייקטים של ״עיר חכמה״

"הפתרונות האלחוטיים של רדווין בתדר 5.8GHz מספקים עד פי 8 יותר רוחב סרט מאשר ניתן היה להשיג עד היום בארץ בפריסה של פתרונות בתדר GHz2.4", אומר שרון שר, מנכ"ל חברת רדווין, "יתרה מזאת, מיעוט ההפרעות בתחום התדר החדש, בשילוב טכנולוגיות תקשורת מתקדמות אשר מוטמעות בציוד של רדווין, מאפשרים טווח פעולה וזמינות תקשרות גבוהה מאד בהשוואה לציוד הפועל בתחום התדר GHz2.4".

עוד מציין שרון כי הטכנולוגיה של רדווין מספקת מענה לדרישת פס תקשורת רחב בעשרות מדינות ברחבי העולם, והרגולציה החדשה של משרד התקשורת מאפשרת כעת הטמעתה גם בישראל. ״תחום התדר של 5.8GHz מאפשר למפעילי התקשורת בארץ לספק ללקוחותיהם גישה לאינטרנט בפס רחב באיכות גבוהה, גם במקומות בהם אין תשתית של סיבים אופטיים."

JET PtMP אנטנה חכמה לאספקת פס רחב לאזורי כפרי
אילו שרשראות אשת חיל תוכלו להעניק לאישה שלכם?
מבוכים לדרכונים: אין תורים להנפקה
אושר בוועדה: מספר הטלפון של 'מרכז הרעלים' יונגש על גבי אריזות
רפורמה בחקלאות? מחיר האבטיח זינק ל-14 שקלים לק"ג
אלו הגבינות שימכרו במחיר נמוך ב-22% עד 36%
שר התקשורת קבע: תתאפשר ניידות מספרים מלאה בקווים הכשרים
משרד הבריאות השהה את תו התקן של מפעל שטראוס
נדל"ן על הירח? בקרוב מאוד
חשש: בעקבות סימני הסלמונלה במוצרים - הריקול בשטראוס יורחב
איפה הכי משתלם לקנות? נתוני "סל המוצרים הבסיסי" לפסח נחשפים