החל מחצות: מסעדות בשטח פתוח יוחרגו ממגבלת התפוסה

הקלות נוספות בתו הירוק: החל מחצות מסעדות בשטח פתוח יוחרגו ממגבלת התפוסה של אדם ל-7 מ"ר כאשרבאזור הישיבה בשטח פתוח במסעדות יידרש מרחק של 1.5 מ' בין שולחן...

החל מחצות: מסעדות בשטח פתוח יוחרגו ממגבלת התפוסה אילוסטרציה

הקלות נוספות בתו הירוק: החל מחצות מסעדות בשטח פתוח יוחרגו ממגבלת התפוסה של אדם ל-7 מ"ר כאשרבאזור הישיבה בשטח פתוח במסעדות יידרש מרחק של 1.5 מ' בין שולחן לשולחן.

היו"ר ח"כ גלעד קריב הודה למשרד רה"מ ומשרד הבריאות על אישור התקנות ואמר: "החרגת השטחים הפתוחים היא הצעד המתבקש לצד הירידה בתחלואה. יש להמשיך ולנקוט בתקנות מדתיות שיסייעו בהגברת אמון הציבור שהוא תנאי הכרחי למאבק בקורונה".

מוקדם יותר הפסיק היו"ר ח"כ קריב את דיון הוועדה בתקנות הקורונה והתנה את המשך אישורן של תקנות נוספות שיונחו על שולחן הוועדה באישור ההקלות למסעדות בשטחים פתוחים

בנוסף, ועדת החוקה אישרה את הארכת השימוש בהסכמון לאכיפת בידודים לשבועיים במקום ארבעה תוך דרישה להצגת נתונים מסודרת והסברה לציבור.

במהלך הדיון התגלה: שיעור ההסכמה לאיכון ההסכמון עומד רק על 10%; 37% בלבד מבצעים PCR בין היום החמישי לעשירי לקיצור הבידוד בחזרה מחו"ל.

הוועדה אישרה בנוסף: עד ל-19.10 יוכלו העובדים במוסדות בריאות, רווחה ובמקומות הפועלים בתו ירוק בתחום הפנאי להציג "תעודת קורונה" במקום התו הירוק החדש; יו"ר הוועדה ח"כ קריב הודיע כי לא יאשר הארכה נוספת של תקנות התו הירוק לעובדים עד שלא תוסדר סוגית הבדיקות למנועי החיסון.

רב העיר נשר: "נצעק בכל מקום שאי אפשר לסמוך על הכשרות של הרפורמה"
צפו: צעירים ניסו לשדוד חלפן כספים בבני ברק
רעידת אדמה הורגשה בארץ
בני ברק: ילד ננעל ברכבו של מתנדב ידידים
בנט קבע: הגבלות הכיתה הירוקה על ערים צהובות
בן 14 נפגע מרכב בביתר עילית
משרד החקלאות: בעוד 6 שנים לא יהיו כלובים
ועדת הכלכלה אישרה את התכנית להגברת אכיפה בנת"צים
ועדת הכלכלה אישרה: יבוטל המחיר המרבי לשעת חניה
יתושים נגועים בנגיף קדחת מערב הנילוס התגלו בנחל הקישון ובעפולה