ח''כ כהנא: נפל דבר בישראל

ח"כ מתן כהנא על בריחת הליכוד מההצבעה על פסילת חברי רע"מ ובל״ד: ברית ביבי-מנסור עבאס איפשרה למחבקי מחבלים להיות חברי כנסת

ח''כ כהנא: נפל דבר בישראל

בעקבות הימנעות הליכוד מפסילת חברי מפלגת המשותפת, חה"כ כהנא זעם: "גם במערכת בחירות ישנם קווים אדומים. הניסיון לגרד עוד כמה אלפי מצביעי המגזר הערבי אינם מצדיקים שיתוף פעולה עם תומכי טרור. הלגיטימציה שהעניק היום הליכוד להיבה יזבק, סמי אבו שחאדה ומנסור עבאס ייזכרו לדראון עולם כאחד הרגעים המבישים של הליכוד בראשות נתניהו".

כזכור, היבה יזבק היללה את הרוצח המתועב סמיר קונטר שרוצץ גולגולת של ילדה רק בשל היותה יהודיה. אותה יזבק גם היללה את המחבלת המתועבת דלל מוגרבי שעמדה בראש כח של מחבלים שרצחו 35 ישראלים ולפי עדויות זרקה תינוק אל כסא בוער באש.

חבריו החדשים של נתניהו מרע"מ ביקרו ועודדו משפחות מחבלים. מנסור עבאס עצמו ביקר את משפחת בכרי. משפחת המחבל שביצע פיגוע בצומת מירון באנטיפדה השניה.

לאנשים אלו אין מקום בכנסת ישראל. ראש הממשלה והליכוד צריכים להתבייש בעצמם על ההחלטה ההזויה להימלט מההצבעה.

בהתייחסות למתקפות ימינה נגד הליכוד על כך שנעדרו מההצבעה על פסילת רע"ם והמשותפת בוועדת הבחירות, מסר יו"ר עוצמה יהודית והמועמד ברשימת הציונות הדתית לכנסת, עו"ד איתמר בן גביר:

"הצביעות חוגגת: בימינה תוקפים את הליכוד בחריפות על כך שנעדרו מההצבעה על פסילת רע"ם והמשותפת. זה הזמן להזכיר מי נעדר בבחירות הקודמות מההצבעה על פסילת המשותפת: לא אחרים מאשר חברי וועדת הבחירות מטעם ימינה. לסיום אמר: "אצלנו מאבק בתומכי הטרור הוא דרך חיים, אצל האחרים זה בקושי פוליטיקה".

ח''כ מתן כהנא
דרעי: התכנית שאושרה נותנת מענה לצורך בשמירה על הכנרת
יהדות התורה מתכנסת נגד הסלקציה של שושן פורים
מאמר הכפירה של נפתלי בנט
סמוטריץ' על בנט וימינה: "עוד מפלגת אווירה"
האזינו ללפיד: בנט וסער ישבו תחתי לאחר הבחירות, כרגע זה רק קמפיין
זליכה לבנט: מבטיח לפרוש מהמירוץ לבחירות אם אפסיד בעימות הכלכלי
בעקבות פסיקת הבג''ץ: חברי הכנסת מגיבים
ח''כ טסלר: "אני מתבייש מפני מאות האלפים שעודדנו אותם להתחסן"
פינדרוס: "מציע לאזרחים להגיש תביעה נגד שרי הממשלה"
מרגי למשטרה: "את הקנסות שנתתם אתמול תזרקו לפח"