ירושלים: התחבורה הציבורית לכותל תפעל במשך כל שעות הלילה

לאחר לחצים רבים ובקשות מצד ראש העיר ירושלים, משה ליאון, והביקוש מצד ציבור מבקרי הכותל והמתפללים בו והירתמות חברות אגד וסופרבוס, החל ממוצאי שבת הקרוב, כ'...

ירושלים: התחבורה הציבורית לכותל תפעל במשך כל שעות הלילה ברכת כהנים בכותל

לאחר לחצים רבים ובקשות מצד ראש העיר ירושלים, משה ליאון, והביקוש מצד ציבור מבקרי הכותל והמתפללים בו והירתמות חברות אגד וסופרבוס, החל ממוצאי שבת הקרוב, כ' באלול תשפ"א, יוארך השירות של קווי הכותל לכל שעות הלילה.

השירות יינתן לכל ימי הסליחות וחגי תשרי, עד למוצאי הושענא רבה, כ' בתשרי תשפ"ב, (26.9.21). לפי התוכנית, קוויים 1 ו-3 יפעלו בתדירות של כל 10 דקות וקו 2 כל 20-15 דקות.

מניסיון השנים הקודמות, עולה כי הציבור הירושלמי והמבקרים בעיר מעוניינים לפקוד את הכותל המערבי לתפילה גם בשעות הלילה ולא רק בשעות היום. בעיקר נכון הדבר לימי הרחמים והסליחות, כאשר מתקיימים מנייני סליחות ברחבת הכותל, ובחול המועד סוכות, כאשר רבים עולים לרגל להתפלל במקום.

ראש העיר ירושלים, משה ליאון: "אני שמח לבשר לרווחת המתפללים שהצלחנו להאריך את שעות הפעילות של הקו לכותל. בימי הסליחות הביקוש רב והצורך יענה על הביקוש".

צוות תכנית אב לתחבורה בירושלים נמסר כי: "אנו שמחים על האפשרות לתת את השירות הרצוי לכלל הציבור ומודים לחברות אגד וסופרבוס על התגייסותן למען המטרה."

אילוסטרציה
בני ברק: דירה נשרפה בליל שבת
הגלגלים לא נפתחו: מטוס קרב נחת על שניים מגלגליו
אזולאי ליו''ר הכנסת: הוסף תקן ליועץ פרלמנטרי לאנשים עם מוגבלויות
ביתר עילית: תינוק נמצא ברכב שעת הצהריים
בנט: 2,500 ש''ח קנס לנמנעי בדיקת PCR
סקר: 50% האוכלוסיה מכירים אדם שמשתמש בתג נכה שלא שייך לו
פרשיית סנדק: מנדלבליט מחזיר את תיק החקירה לפרקליט המדינה
שר התפוצות לשקד: לא ייתכן שהמדינה תפגע בשומרי השבת
מבקר המדינה אנגלמן: "איכוני השב"כ לא נמצאו יעילים מספיק"
נס חנוכה: עץ קרס באמצע הרחוב - איש לא נפגע