עו"ד שמחה רוטמן הצטרף לסמוטריץ'

היועץ המשפטי של התנועה למשילות ודמוקרטיה הצטרף לרשימתו של ח"כ בצלאל סמוטריץ' • "גאה להיות חלק ממפלגה שמניפה בלי להתבייש את דגלי תיקון מערכת המשפט"

עו"ד שמחה רוטמן הצטרף לסמוטריץ'

היועץ המשפטי של התנועה למשילות ודמוקרטיה וממייסדיה, עו"ד שמחה רוטמן, מצטרף למפלגת הציונות הדתית בראשות ח"כ בצלאל סמוטריץ', ויהיה מועמדה ברשימה לכנסת. כך מדווח יאיר אלטמן בישראל היום.

רוטמן, הוא דמות מוכרת בעולם המשפט הישראלי. הוא הוביל את השינוי בשיח הישראלי סביב הצורך ברפורמות במערכת המשפט וייסד את התנועה למשילות ודמוקרטיה שפעלה לרסן את מערכת המשפט.

רוטמן עמד מאחורי יוזמות רבות שמקודמות בשנים האחרונות, ובהן מינוי יועצים משפטיים במשרדים ממשלתיים כמשרות אמון, שינוי שיטת הסניוריטי למינוי נשיא בית המשפט העליון, החוק המחייב שופטים ונושאי משרה בכירים בשירות המדינה לספק הצהרות הון ועוד.

"אני גאה להצטרף למפלגה שמניפה בלי להתבייש את דגלי תיקון מערכת המשפט, חיזוק ההתיישבות והמשילות בכל חבלי ארצנו וחיזוק הזהות היהודית של המדינה", הצהיר רוטמן אתמול.

סמוטריץ' הוסיף כי "תיקון העיוותים במערכת המשפט והחזרת ההכרעה בשאלות ערכיות לידי העם באמצעות נבחריו, הם המפתח לקידום ערכי הימין".

שמחה רוטמן עם סמוטריץ'
מנדלבליט דחה את בג''ץ מהתערבות להרכבת הממשלה של נתניהו
"השר אוחנה תומך בעליה חופשית להר מירון"
גפני: להטיל סנקציות על ח''כ גלעד קריב
הצעת חוק: לאסור על בג"ץ להתערב בתקנות הכותל המערבי
הישג: תקציב הישיבות הקדושות לא יפגע
ח''כ גפני: גלעד קריב הוא פרחח ידוע מאז ומתמיד
הקורונה נעלמת ואיתה ההגבלות • כל הפרטים
בנט: "הקרקס של בחירות חמישיות מסמן לאויבים שלנו שאנחנו בהתפרקות"
אמסלם זועק: "אני לא מתכוון להיות שותף לתאטרון האבסורד הזה!"
יו"ר ועדת הקורונה לשעבר זועמת במכתב נגד הגבלות הקורונה