בעקבות יום העצמאות והזיכרון שיבושים בתנועת הרכבות

ביום הזיכרון, רביעי 4.5.22, וביום העצמאות, חמישי 5.5.22, תפעיל רכבת ישראל לו"ז רכבות מתוגבר, על פי לוח זמנים ייעודי, ותשהה את עבודות החישמול המתבצעות מי...

בעקבות יום העצמאות והזיכרון שיבושים בתנועת הרכבות אילוסטרציה

ביום הזיכרון, רביעי 4.5.22, וביום העצמאות, חמישי 5.5.22, תפעיל רכבת ישראל לו"ז רכבות מתוגבר, על פי לוח זמנים ייעודי, ותשהה את עבודות החישמול המתבצעות מידי ערב בקו החוף, זאת על מנת לאפשר שירות רכבתי בין תחנות חיפה ות"א גם בערב יום העצמאות.

בין תחנות חיפה ות"א ובין תחנות ירושלים יצחק נבון ות"א תופעלנה רכבות לאורך כל הלילה שבין ערב יום העצמאות (יום רביעי) ויום העצמאות (יום חמישי), בתדירות של רכבת אחת מידי שעתיים.

לנוסעי הרכבת מומלץ להתעדכן בפרטים המלאים באתר רכבת ישראל, ביישומון ובמוקד שירות הרכבות במספר *5770.

יום הזיכרון וערב יום העצמאות, יום רביעי 4.5.22 עד לשעה 15:00 (בקירוב) תפעלנה הרכבות במתכונת יום רביעי רגילה.

בדומה לשנים קודמות, החל מהשעה 15:00 ועד השעה 24:00 (בקירוב), תרד תדירות רכבות הנוסעים במרבית קווי הנסיעה, והרכבות יפעלו במתכונת של אחת לשעה.

על מנת לאפשר שירות רכבתי בקו החוף עד לשעות הלילה המאוחרות לטובת הנוסעים לאירועי ערב החג השונים, תשהה רכבת ישראל את עבודות החישמול המבוצעות בקו החוף מידי לילה, ותאריך את שעות פעילות הרכבות בקו נהריה-חיפה-ת"א-נתב"ג-מודיעין עד השעה 01:00 בלילה (בקירוב).

קו זה (נהריה-חיפה-ת"א-נתב"ג-מודיעין) יופעל בשעות אלה בתדירות של שתי רכבות מידי שעה, לכל כיוון. רכבות אלה תעצורנה בתחנות: נהריה, עכו, קריית מוצקין, קריית חיים, חוצות המפרץ, מרכזית המפרץ, חיפה מרכז השמונה, חיפה בת גלים, חיפה חוף הכרמל, בנימינה, חדרה מערב, נתניה, הרצליה, ת"א אונ', ת"א סבידור מרכז, ת"א השלום, ת"א ההגנה, נתב"ג, פאתי מודיעין, מודיעין מרכז.

יחולו שינויים קלים בזמני הרכבות בקו ירושלים יצחק נבון-הרצליה, ובקו בית שאן-חיפה (קו העמק).

כנהוג מדי שנה, הנחה מנכ"ל רכבת ישראל, כי בני משפחות שכולות זכאים להנחה בשיעור של 50% מדמי הנסיעה ביום הזיכרון. לקבלת ההנחה יש להציג תעודת משפחה שכולה.

לאורך כל הלילה שבין ערב יום העצמאות ויום העצמאות (הלילה שבין רביעי לחמישי), תופעלנה רכבות בין תחנות חיפה מרכז-חיפה בת גלים-חיפה חוף הכרמל-בנימינה-חדרה מערב-נתניה-ת"א סבידור מרכז. וכן בין תחנות ירושלים יצחק נבון-נתב"ג-ת"א סבידור מרכז בתדירות של רכבת אחת מידי שעתיים (בקירוב), לכל כיוון.

יום העצמאות, יום חמישי:

הרכבות תופעלנה בתדירות של רכבת אחת לשעה, מלבד קווי הנסיעה הבאים שיופעלו בתדירות של שתי רכבות בשעה, בשעות מסויימות:

נהריה-חיפה-ת"א-מודיעין – אשר יופעל בתדירות של שתי רכבות מידי שעה בין השעות 18:00-21:00 (בקירוב). בשאר שעות הפעילות ביום זה יופעל הקו בתדירות של רכבת אחת בשעה.

הרצליה-ירושלים יצחק נבון – אשר יופעל בתדירות של שתי רכבות מידי שעה בין השעות 9:00-15:00. בשאר שעות הפעילות ביום זה יופעל הקו בתדירות של רכבת אחת בשעה.

מנהרות יוקנעם ייחסמו הלילה בשני הכיוונים
בן גביר וקובי שבתאי התעמתו: "זה לא חוקי, זה מחטף"
מנהלי בבתי החולים באזהרה חמורה: "מערכות המחשב לא ממוגנות"
התחזית: מעונן חלקית עם גשם מקומי בצפון ובמרכז
מהקרקע ומהאוויר: כך נעצרו שלושה גנבי רכב מג'נין
באר יעקב: פועל נפגע מכף טרקטור
מזג האוויר מעונן חלקית עם ירידה בטמפרטורות
נתיב פלוס בכביש 1 יצא לדרך, כך זה נראה מהרחפן
תחנות ניטור איכות האוויר הישנות של חברת החשמל ב'אלון תבור' הוחלפו
סוכלה הברחה של 20 ק"ג זהב שהוסתרו ברכב במעבר אלנבי