לאחר העימות הפיזי: הכנסת רועשת על בן גביר

כפי שדיווחנו אמש על העימותים בעקבות פתיחת הלשכה של חבר הכנסת איתמר בן גביר בשכונת שמעון הצדיק, כעת, העימות מגיע לכנסת, והופכת לקרב של ממש. כזכור, אמש הת...

לאחר העימות הפיזי: הכנסת רועשת על בן גביר

כפי שדיווחנו אמש על העימותים בעקבות פתיחת הלשכה של חבר הכנסת איתמר בן גביר בשכונת שמעון הצדיק, כעת, העימות מגיע לכנסת, והופכת לקרב של ממש.

כזכור, אמש התעלף ח''כ בן גיר ונלקח לבית החולים הדסה עין כרם לאחר שהתעמת עם שוטרים אשר הרסו את לשכתו. בן גביר אמר הבוקר: "כנראה שיש הוראה לא רק לפרק את לשכתי הפרלמנטרית, אלא גם אותי", והוסיף: "זה לא יעזור להם, עד שלא ישיבו את הביטחון לשמעון הצדיק, לשכתי תמשיך לפעול במקום".

השר לביטחון פנים, עמר בר לב תקף אף הוא את בן גביר, "מעולם לא היה חבר כנסת בישראל שהרים יד על שוטר. החסינות היא קודש, האלימות היא מגונה. תודה לכוחות המשטרה שפועלים בכוחות נחושים באזור הרגיש של שייח' ג'ראח חרף הפרובוקציות".

בן גביר תקף חזרה את בר לב: "איזה אפס! אולי אתה מנסה לחמוק מאחריות שאתה זה שנתת הוראה לא חוקית לפגוע בחסינותי, לפרק לי את הלשכה ולפרק אותי - השר הכי כושל בתולדות ישראל! לך הביתה".

עוד אמר: "סרטון אחד שווה אלף שקרים של בר לב שמנסה לחמוק מאחריות שמוטלת עליו והופך את המותקף לתוקף. ברור לי שהשר בר לב הוא זה שנתן הוראה לא חוקית לפגוע בחסינותי, לפרק לי את הלשכה ולפרק אותי".

ח"כ בן גביר הוסיף: "מדובר בשר הכי כושל בתולדות ישראל שהפך לבדיחה בטחונית מהלכת, במקום להשליט בטחון במדינה. בר לב צריך לשים את המפתחות וללכת הביתה ואם לא, אז צריכים לפטרו, כדי להחזיר לציבור את הבטחון לו הוא ראוי".

בן גביר: "מדובר בשר הכי כושל בתולדות ישראל שהפך לבדיחה בטחונית"

ח''כ בן גביר בבית החולים הדסה עין כרם
"רצון העם זה ממשלה חלופית": מקלב בדיון על חוק פיזור הכנסת
"אתם צבועים": דברי מקלב בוועדת החוקה על חוק הנאשם
"לא נשב בקואליציה עם תומכי טרור": אמסלם וסמוטריץ' באמירה נחרצת
"מי יודע מה יהיה": פרוש עלה למעונו של הגר"ד לנדו להתייעצות‎‎
"הציבור הישראלי אינו בן ערובה לא ביחס למועד הבחירות ולא לתקנות"
בן גביר: "אתה שותף של אוסאמה, הפכת את הוועדה לקרקס"
במוסד ילחצו על לפיד: אל תשנה מדיניות - תתנגד להסכם עם איראן
בדרך לפריימריז בציונות הדתית - הוקמה הועדה הציבורית
"טיבי יועצו של ערפאת הוא שותפך": בן גביר מגיב ללפיד
"דיונים פופוליסטיים": מקלב על כינוס הועדה לדיון בחוקי פיזור הכנסת