הצבא כושל: שני נערים מונעים את הרס הבית • צפו

הצבא עדיין מנסה לפרק את המתקן שכובל את אחד הפעילים למבנה. בינתיים, ללא הצלחה. בן גביר הגיע לזירה. אחד הנערים: "אם לא היית כאן הם היו שוברים אותי"

הצבא כושל: שני נערים מונעים את הרס הבית • צפו

נער אחד מול עשרות חיילים: אפילו הפטיש לא שובר את העוצמה. הפינוי בעוז ציון: הכוחות מנסים עדיין לפרק את המתקן שכובל את אחד הפעילים למבנה. בינתיים, ללא הצלחה.

כפי שדיווחנו מעל 'בימה' זו אודות הרס בתי היהודים בשומרון, יו"ר עוצמה יהודית ח"כ איתמר בן גביר הגיע למאחז עוז ציון בעקבות תלונות על אלימות שוטרים במהלך הרס המאחז, על מנת לבדוק שכוחות המשטרה לא פוגעים ומכים את תושבי המאחז. מפקד כח הפינוי מנע מח"כ בן גביר להתקרב למבנה בו עמד נער שהתנגד לגירוש בטענת שווא כי המבנה בקריסה.

בשלב זה אחד הנערים שעמד בסמוך למבנה קרא לעבר בן גביר: "אם לא היית כאן הם היו שוברים אותי מכות". בן גביר נשאר בשטח הפינוי גם בשעה זו, כדי לוודא מקרוב שאין אלימות כלפי התושבים. בן גביר הזהיר את כוחות המשטרה: "אני דורש מכם שלא לנהוג באלימות, כל פגיעה תגיע לידי תביעה נגד כל שוטר שירים יד ובכנסת יתקיים דיון והנושא לא יעבור בשתיקה". יצוין כי חלק מהתושבים המתנגדים להרס התבצרו וקשרו עצמם לרצפה כדי למנוע את הרס המבנה והאירוע עדיין ממשיך.

יו"ר עוצמה יהודית ח"כ איתמר בן גביר מסר: "בפעם המי יודע כמה, מפרה משטרת ישראל את חוק החסינות ברגל גסה ולא מאפשרת לח"כ לבצע את עבודתו ואנחנו נקיים על כך דיון דחוף בכנסת".

בן גביר הוסיף: "תאוות ההרס של בנט גנץ להרוס מאחזים לא נגמרת. זו אותה ממשלת ישראל שלא הורסת בנגב, ומעבירה חוק חשמל לפורעי החוק. הממשלה גיבורה רק על יהודים".

נער אחד מול עשרות חיילים: אפילו הפטיש לא שובר את העוצמה

בני ברק: תאונת דרכים במעורבות אוטובוס, רכב ואופנוע
בני ברק: הדרת התושבים מתחזוקת לוחות קווי האוטובוסים המקולקלים
הרמטכ"ל קיים תחקיר בנקודת האירוע בה נהרג נתן פיטוסי ז"ל • צפו
טרגדיה בירושלים: בן 10 חודשים לא התעורר משנתו
"מרגישה שמשחקים איתנו": אמו של מוישי קליינרמן הנעדר על המצב העגום
דווקא בבני ברק: קייטרינג נסגר בגלל שב''ח
כך הוצפו הערים החרדיות בהזמנות למיזם בין הזמנים הגדול • צפו
בני ברק: ילד בן 8 נפגע מרכב ברחוב בן יעקב
נתפסו על חם: ארבעה חשודים נעצרו בחשד לפריצת רכב בירושלים
גם היום: הרבנים הורו לרבבות לצאת להפגנות על ביזוי כבוד המת • צפו