בני ברק: היכונו להשקת את ה'בילונה'

עיריית בני ברק משיקה את ה'בילונה' - הלונה פארק העירוני הגדול של הקיץ בהפקת ענק

בני ברק: היכונו להשקת את ה'בילונה'

הקיץ הגדול של בני ברק: חוויית הקיץ הגדולה של בני ברק, השנה גדולה הרבה יותר: ביוזמת ראש העיר הרב אברהם רובינשטיין עיריית בני ברק משיקה את הלונה פארק הגדול והאטרקטיבי של הקיץ, ה'בילונה' – לונה פארק ענק ואתגרי המשתרע על שטח רחב ידיים ומציע מגוון מדהים של אטרקציות וחוויות מהנות לכל גיל, בהפקת ענק מהפכנית ובמגוון אטרקציות בשיא חדש.

מהיום יש לבני ברק 'לונה פארק' מקצועי ומדהים משלה מבלי להיטלטל בנסיעות לקצוות הארץ, פארק מונגש ואטרקטיבי לתושבי העיר, על טהרת הקודש ובשמירה על קדושת השבת ואופייה התורני המיוחד של העיר.

'הבילונה' – הלונה פארק הגדול של בני ברק שהפך ל'קוד' עירוני לקיץ מהנה וחווייתי במיוחד, הפך לבשורת הקיץ של בני ברק לפני כשנתיים, כאשר הפארק שהוקם הגיע לשיא של כ-60,000 מבקרים וזכה לתגובות נלהבות כשהוא הופך מודל לחיקוי לערים אחרות, כאשר מיטב המפיקים מביעים את התפעלותם מהמיזם הייחודי ורמת ההפקה, כזו שהביאה לשיא של משתתפים כבר בשנה הראשונה.

השנה, החליט ראש העיר רובינשטיין על הקצאת משאבים מיוחדים ושדרוג הפארק בהיקף גדול ומשמעותי. ואכן, במשך חודשים ארוכים עמל צוות אגף התרבות בראשות הרב יעקב רוזן יחד עם צוות לשכת ראש העיר יחד עם מומחי תכנון והפקה מתקדמים, על תכנית משמעותית ורחבת היקף של בינוי מואץ והקמתו של הפארק הענק בחדשנות תכנונית וטכנית.

הלונה פארק הענק הוקם ונבנה במתחם החדש ברחוב גניחובסקי 32 פינת רחוב הצבי – קריית הרצוג, כשהוא משתרע על שטח ענק של 16 דונם שהוכשרו לפעילות מאסיבית סביב השעון לכל ימי חופשת הקיץ, בסגנון אטרקטיבי ומהנה ברף חדש של חדשנות, כשצפי המשתתפים בפעילות הקיץ בפארק מוערך ב-90,000 נפש.

ה'בילונה' מציע שלל מתקנים מגוונים ואטרקטיביים לכל הגילאים, כשהוא מתייחד במתקנים מיוחדים ואטרקטיביים שאין בשום עיר אחרת בארץ, דוגמת רכבת הרים המעפילה לגובה 13 מטרים, גלגל ענק המתנשא לגובה 15 מטרים ומתחם קארטינג אתגרי חדש וממונע בשטח של 4,500 מ"ר, קרוסלת שרשרות גדולה, בלרינה, 2 מתחמי מכוניות מתנגשות נפרדים הפועלים בו זמנית בהפרדה, קומבו- קיר טיפוס אקסטרים אטרקטיבי, מתחם דוכני תחרות אטרקטיביים נושאי פרסים, ומתחם דוכני מזון במחיר מסובסד, מתחם מנוחה מוצלל ורחב ידיים לחוויה משפחתית מהנה.

הפארק מציע גם מתחם מיוחד לקטנטנים ופעוטות, הכולל: קרוסלת מטוסים, קרוסלת שרשרות לילדים, רכבת קרקע, קרוסלת חיות ומטוס החלומות. הפארק כולו יתאפיין באווירה מיוחדת עם אמנים מתחלפים בפעילות לילדים, שלל הפתעות ופסקול הפארק עם ה'גינגל הסוחף של הקיץ העירוני.

הכניסה לפארק הינה במחיר עלות סמלי של 20 שקלים למשתתף בכל גיל, לשימוש חופשי בכל מתחם הפארק ושלל המתקנים למשך כל שעות מחזור הביקור בוקר / אחר הצהריים / ערב. הפארק יפעל במשך כל חופשת הקיץ – בין התאריכים: יום שלישי יא' באב-יום חמישי ד' באלול. הפעילות מתקיימת בהפרדה ובפיקוח רבנים. שעות הפעילות: בוקר: 9:00-13:00, אחה"צ: 14:30-18:30, ערב: 19:30-22:30

בימים אלו מגיע ה'בילונה' לתושבי העיר עד הבית, עם חוברת ייחודית ומושקעת הכוללת את מפת הפארק, פירוט המתקנים וכמובן 'כרטיס שווים' – כרטיס ההטבות הגדול של בני ברק שמהווה כרטיס כניסה לפארק, כאשר כל תושב 'מטעין' את מועדי הביקור אותם הוא בוחר, כאשר עם התשלום מוטען הכרטיס המשפחתי הממוחשב בממועדי הכניסות ומספר הכרטיסים, מועדי הכניסה ופירוט בני המשפחה.

ממשק הפעילות של מערכת ההזמנות הדיגיטלית הינה חדשנית ומתקדמת, בפיתוח ייחודי שפותח על ידי עיריית מודיעין עילית בראשות הרב יעקב גוטרמן, שהעניק את הממשק לטובת העיר בני ברק ותושביה, במסגרת שיתופי הפעולה בין העיריות לאורך השנה כולה. כאמור, כל מערך הזמנת כרטיסי הכניסה והתשלום מתבצע אך ורק באמצעות הכרטיס הדיגיטלי המהווה 'כרטיס חכם' להזמנת כניסות ומשמש ככרטיס כניסה בפועל למתחם הפארק.

בקרב רבבות תושבי העיר מורגשת תכונה לקראת חוויית הקיץ הגדולה של העיר, כשהערכה והוקרה רבה נשמעת מפי רבנים ומחנכים ואלפי תושבי העיר, על פעילות חדשנית ומהפכנית זו המעניקה לבני ברק קיץ מהנה ואטרקטיבי משלה, חוויה משפחתית נקייה ומפוקחת ברמה המקצועית הגבוהה ביותר כשבני ברק מציבה רף חדש של קיץ עירוני מושלם ומהנה.

פארק הבילונה
מפחיד: זה השם הנפוץ ביותר בישראל לתינוקות השנה
בני ברק: בת שנה נכוותה קשות ממים רותחים
הממשלה בתוכנית יוצאת דופן שתכפיל את קצבאות הזקנה
ארוחה שהיא חוויה: 4 טיפים שישדרגו את שולחן החג
הותר לפרסום שמו של החייל שנהרג אמש
לראשונה בהיסטוריה: סרבנית גט – הובאה לבית הסוהר
"שתמשיכו לעשות רק טוב": האדמו"רים בירכו והנופשון יצא לדרך
צפת: בן חצי שנה לא התעורר משנתו
עוול נורא: נדחה ערעורו של בן אוליאל
מחר: שביתה במשפחתונים המפוקחים