דרעי ליצמן וגפני בקריאה משותפת לנתניהו וגנץ: עצרו את הבחירות עכשיו

על רקע המשבר הפוליטי נפגשו בשעה האחרונה ראשי הסייעות החרדיות ובקריאה משותפת הם אומרים לנתניהו וגנץ: "לא נשתף פעולה עם שום יוזמה להקדמת הבחירות"

דרעי ליצמן וגפני בקריאה משותפת לנתניהו וגנץ: עצרו את הבחירות עכשיו בימה - המעודכנים מעדכנים

ראשי הסיעות החרדיות, שר הפנים אריה דרעי, שר השיכון יעקב ליצמן ויו"ר ועדת הכספים ח"כ משה גפני קיימו היום (ה') דיון מעמיק נוכח הנסיבות הפוליטיות והעיכוב בגיבוש תקציב המדינה.


כפי שכבר עדכנו ומעדכנים אתכם בשבועות האחרונים המשבר הפוליטי לא פשוט בכלל בפרט בנושא התקציבי, בעוד שנתניהו ממשיך להתעקש לאשר את התקציב עד סוף השנה הלועזית בלבד, וזאת בשל הטענה שבגלל הקורונה אי אפשר להתכונן לזמן רחוק, גנץ שדורש תקציב דו שנתי וטוען שהשנה תכף נגמרת ותקציב לשלושה חודשים הוא הזוי, גנץ גם טוען שזה סוכם בהסכם הקואליציוני.


ראשי הסיעות החרדיות הביעו התנגדות ברורה ונחרצת לקידום הליכה לבחירות. "אזרחי ישראל מתמודדים בימים אלה עם בעיות קשות, בריאותיות וכלכליות, ועצם המחשבה ללכת למערכת בחירות בעת הזאת הינה טירוף מוחלט".


"זה הזמן לפנות כל דבר אחר, להביא לאישור דחוף של תקציב המדינה, בכדי שנוכל להתמקד באתגרי המשק ומערכת הבריאות, נוכח משבר הקורונה שפוקד את אזרחי ישראל ואת כל העולם. לא נשתף פעולה עם כל יוזמה להקדמת הבחירות ואנו נעשה הכל למנוע בחירות".


ראשי סיעות ש"ס ויהדות התורה קוראים לרה"מ בנימין נתניהו ולעמיתו רה"מ החלופי ושר הביטחון בני גנץ, לגלות אחריות לאומית, להתכנס יחדיו על מנת להגיע לפתרון מוסכם ומניעת הליכה לבחירות מיותרות. על אף שלמפלגות החרדיות אין מה לחשוש מבחירות, טובת אזרחי ישראל לנגד עינינו.


מכחול לבן נמסר בתגובה לדברי ראשי הסיעות החרדיות: "אזרחי ישראל לא יסלחו למי שיגרור את המדינה לבחירות בתקופת חירום רפואית וכלכלית. דרעי, ליצמן וגפני צודקים - חייבים להעביר תקציב לשנה כפי שכל כלכלני ישראל ממליצים ולחזק את האזרחים, הכלכלה והחברה הישראלית". 

ח"כ אשר מברך את חברו גפני על חזרתו לפעילות
ח"כ משה גפני: "לא ידעתי שיש לי לב"
52 קסדות יוצבו הבוקר על שולחן הועדה לקידום הבטיחות בדרכים
דרעי זועק את זעקת בתי הכנסת לבל ישארו מיותמים ביום הקדוש. כמובן - ליברמן מתריס
ח"כ מהליכוד: דין הפגנות כדין תפילות(!) פיקוח נפש דוחה הכל!
שרת התחבורה : אם בתי הכנסת יהיו סגורים ביום הכיפורים זה יהיה אות קלון למדינה
הגר"ד יוסף על המחליטים: "רשלנות פושעת"
'כראש הממשלה': 20 פעולות שהייתי עושה הערב
ח"כ אשר: תפילות במנין ביום כיפור ורכישת ארבעת המינים זה חיוני כמו חנויות אוכל
אוחנה מגיב לאיומי כחול לבן לפוצץ את קבינט הקורונה