ראשי מועצות ביש"ע יצטרפו למחאת הימין בירושלים

תושבי יו"ש נקראו להגיע להפגנה שתתקיים ביום רביעי הקרוב • הרקע להפגנה הוא בעקבות החלטת הממשלה לאפשר שורה של הקלות ביטחוניות לפלשתינים לצד הקפאת בנייה

ראשי מועצות ביש"ע יצטרפו למחאת הימין בירושלים ראש מועצת גוש עציון בהפגנת הימין

כמחאה נגד מדיניות הממשלה ביהודה ושומרון, ראשי המועצות הודיעו הערב (שני) כי הם מצטרפים למאבק ארגוני הימין וכי יבקשו מתושביהם להגיע להפגנת המחאה שתתקיים ביום רביעי הקרוב בירושלים. כך פורסם ב'ישראל היום'.

כמו כן, מארגני ההפגנה מעריכים כי אלפים ישתתפו בהפגנה, לאחר שלדבריהם נשלחו מאות הודעות לתושבים לצאת ולהפגין. בין היתר, הרקע למחאה מגיע לאחר גל הטרור אשר גבה את חייהם של 11 אזרחים ושוטרים בשבועיים האחרונים, ולאחר שורה של הקלות ביטחוניות לפלשתינים לצד הקפאת הבנייה בשטחי יהודה ושומרון.

על פי המודעה שהופצה מוקדם יותר, ראשי המועצות ציינו כי הם הולכים למחאה נגד "ההקלות הבטחוניות, הקפאת הבנייה וההשתלטות הפלשתינית על השטחים הפתוחים".

כאמור, אל הפגנת הימין צפויים להגיע: מחאת הקו האדום, מטה המאבק הלאומי, אם תרצו, הביטחוניסטים ובוחרים בחיים.

בין ראשי הרשויות אשר הודיעו על נטילת חלק בהפגנה: חלק ראש מועצת בנימין ישראל גנץ, ראש המועצה האזורית גוש עציון שלמה נאמן, ראש מועצת קרית ארבע אליהו ליבמן, ראש מועצת השומרון יוסי דגן, ראש מועצת הר חברון יוחאי דמרי, ראש מועצת בית אל שי אלון, ראש מועצת קדומים חננאל דורני, ראש מועצת קרני שומרון יגאל להב וראש מועצת עמנואל אליהו גפני.

שוב חריג בנתב"ג: רכב של חאפרים נגנב ע"י נתין זר
בן 10 נפל מעץ בבני ברק - מצבו בינוני
מזג האוויר: בהיר הטמפרטורות ללא שינוי
בן גביר ליועמ"שית: "עצרי את מינוי בכירים במשטרה"
למרות הפיתוי הכספי: סירב לנגן בחתונת יהודי מומר ונוצרייה
במעמד רבנים ואישי ציבור: מוסדות "סולם" חנכו את בית הספר "מעלות"
מנהרות יוקנעם ייחסמו הלילה בשני הכיוונים
בן גביר וקובי שבתאי התעמתו: "זה לא חוקי, זה מחטף"
מנהלי בבתי החולים באזהרה חמורה: "מערכות המחשב לא ממוגנות"
התחזית: מעונן חלקית עם גשם מקומי בצפון ובמרכז