המחאה בעיצומה | רבנים מכל המגזרים מצטרפים למחאה נגד תכנית המשודרת בתאגיד

המחאה בעיצומה - רבנים מכל העדות קוראים לציבור לבוא היום למחות מול בנייני התאגיד

המחאה בעיצומה | רבנים מכל המגזרים מצטרפים למחאה נגד תכנית המשודרת בתאגיד

זהו כבר תקופה ארוכה בה היהדות נרמסת תחת רגלי התקשורת שלא בוחלת בשום אמצעים ומבזה את קודשי ישראל בצורה מחפירה ומביישת. בכל פעם בה היה עולה תכנים הלועגים לתורה ולשומריה היתה נשמעת קול מחאה מכיוונם של שומרי התורה והמצוות, תמיד היתה נשמעת קול מחאה אך לאחר תקופה שבה לה הדממה ובמקביל גם הלעג והלצון על גבי המסך.


הפעם כבר לא מדובר ב'קול מחאה' בלבד, הפעם רבנים נודעים וחשובים הצטרפו לקריאה ומבקשים מהציבור להגיע לעצרת תפילה מול הבניין משם יוצאים תכנים אלו. הרבנים ביקשו מהציבור לבוא ולזעוק את זעקת התורה ולהתחנן להפסקת שידור תכניות הלועגות על גדולי ישראל מכל הזמנים.


אל הקריאה הצטרפו הרבנים הרב זמיר כהן, הרב יגאל כהן, הרב שלמה עמאר ועוד עשרות רבנים וראשי קהילות חשובים שמחמת הרשימה הארוכה לא נוכל להביא כאן את כל שמותיהם. לא מעט רבנים אף הוציאו תיעוד מוסרט בה הם מזמינים את הקהל הקדוש להביע את הכאב באמצעות המחאה המתוכננת.


הרב שלמה עמאר אף שלח מכתב לשרי התקשורת וירושלים בה הוא מתחנן בפניהם שיפעלו בכל האמצעים בכדי להפסיק את שידורים קלוקלים אלו.


כמו כן פורסם שחברי כנסת ומשפטנים פנו במכתב בהול ליועמ"ש בדרישה להפסקת שידור התכנית שבכל מדינה אחרת יוצריה היו מואשמים מזמן בהסתה ואנטשימיות.


לא מעט שחקנים ואומני במה הביעו אף הם מורת רוח מהסדרה שלועגת לאבות הקדושים ולמסורת היהודית.


בעבר פורסם שמשרד החינוך גיבש תכנית לימודית שנכלל בה גם חלקים מתוך הסדרה המדוברת אך לאחר פעילות זריזה של פעילים נמרצים הרעיון נגנז.


בימים האחרונים פורסמה הקול קורא המזמינה את הציבור לעצרת וכך נאמר בה: "מתאחדים כאיש אחד בלב אחד נגד רמיסת מסורת ישראל ע"י גופי התקשורת" בהמשך המודעה מופיע פרטי המחאה, השעה והמקום. בתפילה לתשובה שלימה בקרב כל אחינו בית ישראל.

ירושלים: רגל של ילד חרדי נתקעה באופניים
פתיתים שחורים קלים נחתו מהים בחלק מחופי ישראל
בית שמש: בלב השכונה החרדית ילד נעקץ מעקרב
ועדת החוקה אישרה את הארכת התו הירוק
צפו: כשאפי מנסה להירדם בסוכה
בעוד שבוע: כך ישתנו ההגבלות על הטיסות לחו''ל
אושר: פטור מבדיקת PCR למחלימים מקורונה ב-3 החודשים האחרונים
תיעוד של ערב חג: שוק ארבעת המינים בקרית גת • גלריה
לקראת סוכות: בקיבוץ עין גב האיצו את קטיף הלולבים
עשרות אלפי חבי בידוד יחלו לקבל מסרונים מהמשטרה