רה"מ מדבר עם הקברניט בדובאי • צפו

"זהו יום של היסטוריה" אמר רה"מ לקרבניט הטיסה עם נחיתתו, "זה פשוט בלתי נתפס; אני מוחא כפיים" • הקברניט כנען: "יש לנו 90 טיסות רק במהלך חודש דצמבר לדובאי"

רה"מ מדבר עם הקברניט בדובאי • צפו

ראש הממשלה בנימין נתניהו שוחח היום, יחד עם שרת התחבורה מירי רגב, עם מנכ"ל "ישראייר" אורי סירקיס וקברניט הטיסה המסחרית הראשונה מישראל לדובאי חגי כנען עם הנחיתה בדובאי.

רה"מ נתניהו בירך את הקברניט ואמר: "זהו יום של היסטוריה. קירבתם את השלום. זה פשוט בלתי נתפס – השלום בהתגלמותו. אנו רואים את פירות השלום גם היום. כשאנחנו נוחתים בארץ אנחנו מוחאים כפיים. אני מוחא כפיים עם הנחיתה שלכם בדובאי בזכות הסכם השלום הנהדר שלנו, וכן ירבו. הרבה ברכות - ותמשיכו עד בלי די."

השרה רגב: "גם אני רוצה להודות לך רה"מ על התמיכה ועל המאמצים הגדולים שנעשו גם אתמול עד הרגעים האחרונים, כדי לאפשר את המעבר הזה מעל סעודיה ואת האפשרות שתהיה הדדיות בטיסות לאמירויות ולבחריין מול החברות האמירתיות והבחרייניות."

הקברניט כנען: "אנו מודים ושמחים על הזכות ועל כל הפעולות שנעשו כדי לקדם את השלום הזה. אדוני רה"מ, אני גם מבקש למחוא כפיים. אנחנו מאוד נרגשים נוכח האירוע הזה, יש לנו 90 טיסות רק במהלך חודש דצמבר לדובאי. זה Game Changer לא רק ברמת השלום ולא רק ברמת האזור - אלא ברמת התעופה הישראלית. ואני מבקש בשם לקוחות 'ישראייר' ובשם כל עובדי 'ישראייר' להודות לך על כך."

נתניהו בשיחה עם שרת התחבורה רגב, מנכ"ל ישראייר, וקברניט הטיסה המסחרית הראשונה לדובאי

"הממשל יתייעץ עם ישראל על איראן"
27,000 חיילים סוגרים על וושינגטון • צפו בתיעודים
בפעם השנייה: הקונגרס אישר את "הדחתו" של טראמפ
השבעת ביידן: כוחות הביטחון זורמים לוושינגטון
למרות שייעצר: האופוזיציונר חוזר לרוסיה
החרם נמשך: יוטיוב השעתה את חשבונו של טראמפ
האם טראמפ בדרך להדחה נוספת?
טראמפ על אדלסון: "העולם איבד אדם דגול"
לאחר נתק ממושך: טראמפ ופנס נפגשו
הלך לעולמו: המיליארדר היהודי שלדון אדלסון