"בושה לעם היהודי": משאית שופכת זבל בתוככי הר הבית מול מקום המקדש

ממשיכים לעשות בהר הבית כבשלהם: משאית זבל של הווקף הירדני שופכת זבל בתוככי הר הבית מול מקום המקדש : "בושה לעם היהודי" • צפו

"בושה לעם היהודי": משאית שופכת זבל בתוככי הר הבית מול מקום המקדש

"בושה לעם היהודי": משאית שופכת זבל בתוככי הר הבית מול מקום המקדש • צפו בתיעוד המעציב

בימה

כי חילול הר הבית ממשיך ביתר שאת גם בימים אלה, מספר ימים בודדים לאחר תשעה באב וציון חורבן בתי המקדש.. לאחר שאנשי בידינו חשפו כי עתיקות ואבני הר הבית נזרקים ומתבזים לעיני כל, כעת הם חושפים תופעה חדשה ומסוכנת ולפיה משאיות זבל שופכת את הפסולת אותה הן מובילות ברחבי הר הבית במקום אשר על פי המסורת היהודית נחשב לקדוש ביותר בתוך הר הבית, שטח העזרה אל מול מקום המקדש.

בתיעודים משבוע שעבר ומהבוקר, נראים מספר רכבים שונים מבצעים את פעולות אלה, וזאת ללא כל אכיפה ושמירה על המקומות הקדושים מצד מדינת ישראל.

אנשי ארגון "בידנו" פנו עם המקרה למנכ"ל רשות העתיקות אלי אסקוזידו. אסקוזידו פנה למשטרה בדרישה כי תפעל להגן על העתיקות שבמקום, דבר שעד כה לא התבצע כלל וכלל.

תום ניסני מסר כי: "אחרי משחקי הכדורגל ברחבי הר הבית וביזוי עתיקות מהר הבית כעת מגיע שלב נוסף בהפיכת הר הבית למגרש המשחקים של הערבים. ואחרי שהבנו שלהר הבית אין באמת כל ערך בעיניהם, הגיע הזמן שמדינת ישראל תתחיל לאכוף את ריבונותה במקום הקדוש בעולם ותחליט אם היא רוצה להיות בעלת הבית בהר. המדובר בעוד מחזה כואב והזוי של שפיכת פסולת באתר הכי קדוש בעולם. בושה וחרפה לעם היהודי".

שומרים על שלום בית גם בימים לחוצים! • צפו
הדף היומי מסכת כתובות דף צב
אמת מה נהדר במוסקבה - גלריה + קליפ ‎‎
הרב מיכאל לסרי - מסר חזק!
אתה נקי - עכשיו תתקדם! • צפו
שידור חי: מרן הראשל"צ הרב יצחק יוסף שליט"א
מה זה "לחזור בתשובה"? המדריך הקצר! • צפו
הדף היומי מסכת כתובות דף צא
עצות מעשיות ליום הכיפורים | הגאון הרב יחזקאל צמח שליט"א
שיעור חובה לפני יום הכיפורים | הגר"י צמח שליט"א