דרעי: הדבר הראשון שנעשה כשנחזור הוא לבטל את המיסים על מוצרי המזון

סיעת ש"ס קיימה היום דיון על גל ההתייקרויות במשק, הכולל מיסים כבדים מצד הממשלה על מוצרי צריכה וזינוק במחירי המזון, החשמל, הארנונה, הדלק ועוד. יו"ר ש"ס ח"...

דרעי: הדבר הראשון שנעשה כשנחזור הוא לבטל את המיסים על מוצרי המזון

סיעת ש"ס קיימה היום דיון על גל ההתייקרויות במשק, הכולל מיסים כבדים מצד הממשלה על מוצרי צריכה וזינוק במחירי המזון, החשמל, הארנונה, הדלק ועוד.

יו"ר ש"ס ח"כ דרעי אמר בישיבה: "על מחירי הקוטג' הבעירו את הרחובות, וכעת מול גל התייקרות חסר תקדים – כולם שותקים. מדובר בפגיעה קשה ביותר עבור ציבור ישראלי ענק הנאנק תחת משבר הקורונה ונאלץ לשלם הרבה יותר עבור מוצרי יסוד".

״ממשלת תל אביב של בנט ואיווט אטומה למצוקות העם ובמקום לסייע כפי שאנחנו פעלנו, במענקים ותווי מזון למשפחות נזקקות, הם משיתים מיסים קשים ומתנערים מאחריות. כשנחזור לממשלה בהקדם, הדבר הראשון שנעשה הוא לבטל את כל המיסים הללו", אמר דרעי.

בתוך כך, ארחה היום סיעת ש"ס את מובילי מאבק העצמאים בראשות אורן בוטא, שהשמיעו את זעקתם על ביטול המענקים מצד הממשלה ועל העצמאים שהגיעו לפת לחם. הרב דרעי הבטיח לתמוך ולקדם את הצעת החוק מטעמם להשבת המענקים לעצמאים.

כפי שדיווחנו מעל 'בימה' זו, יו''ר ש''ס הגיש את התפטרותו ליו''ר הכנסת בעקבות הסדר טיעון שנערך עם ח"כ אריה דרעי לאחר כתב האישום שהוגש נגדו. והתפטרותו צפויה להכנס לתוקף מחר.

יו''ר ש''ס אריה דרעי בישיבת הסיעה
דרעי יקבל את הפנים והבריאות, בסביבתו דוחים את הביקורת
גנץ: נתניהו יוצר לבן גביר צבא פרטי ביו"ש ומסכן את הפעלת הכוח
נחתם נספח תפקידים להסכם קואליציוני בין הליכוד לעוצמה יהודית
'אור לאחים' קורא להביא לחקיקת חוק נגד המיסיון
דוד ביטן נגד נתניהו: "חושב שהוא עבר את הגבול"
בן גביר דורש: השב"כ יסייע למשטרה להיאבק בפשיעה במגזר הערבי
גולדקנופף: "באתי לייצג את ציבור שולחיי ולעמוד על זכויותיהם"
נתניהו על גולדקנופף: "מה שאמרת כאן לא יישאר כמילים ריקות"
אולמרט יפצה את משפחת נתניהו ב-62 אלף שקלים
סמוטריץ' תוקף את נתניהו: "מתחשב יותר מדי בארה"ב"