דרעי: הדבר הראשון שנעשה כשנחזור הוא לבטל את המיסים על מוצרי המזון

סיעת ש"ס קיימה היום דיון על גל ההתייקרויות במשק, הכולל מיסים כבדים מצד הממשלה על מוצרי צריכה וזינוק במחירי המזון, החשמל, הארנונה, הדלק ועוד. יו"ר ש"ס ח"...

דרעי: הדבר הראשון שנעשה כשנחזור הוא לבטל את המיסים על מוצרי המזון

סיעת ש"ס קיימה היום דיון על גל ההתייקרויות במשק, הכולל מיסים כבדים מצד הממשלה על מוצרי צריכה וזינוק במחירי המזון, החשמל, הארנונה, הדלק ועוד.

יו"ר ש"ס ח"כ דרעי אמר בישיבה: "על מחירי הקוטג' הבעירו את הרחובות, וכעת מול גל התייקרות חסר תקדים – כולם שותקים. מדובר בפגיעה קשה ביותר עבור ציבור ישראלי ענק הנאנק תחת משבר הקורונה ונאלץ לשלם הרבה יותר עבור מוצרי יסוד".

״ממשלת תל אביב של בנט ואיווט אטומה למצוקות העם ובמקום לסייע כפי שאנחנו פעלנו, במענקים ותווי מזון למשפחות נזקקות, הם משיתים מיסים קשים ומתנערים מאחריות. כשנחזור לממשלה בהקדם, הדבר הראשון שנעשה הוא לבטל את כל המיסים הללו", אמר דרעי.

בתוך כך, ארחה היום סיעת ש"ס את מובילי מאבק העצמאים בראשות אורן בוטא, שהשמיעו את זעקתם על ביטול המענקים מצד הממשלה ועל העצמאים שהגיעו לפת לחם. הרב דרעי הבטיח לתמוך ולקדם את הצעת החוק מטעמם להשבת המענקים לעצמאים.

כפי שדיווחנו מעל 'בימה' זו, יו''ר ש''ס הגיש את התפטרותו ליו''ר הכנסת בעקבות הסדר טיעון שנערך עם ח"כ אריה דרעי לאחר כתב האישום שהוגש נגדו. והתפטרותו צפויה להכנס לתוקף מחר.

יו''ר ש''ס אריה דרעי בישיבת הסיעה
סקר הבחירות: גוש נתניהו עם 60 - מתנגדיו עם 53
"רמסתם ואימללתם את כולנו": ראש עיריית ביתר עילית על השר כהנא
פרישת זועבי: אלו תרחישי הדרמה הפוליטית שיקבעו את גורל הקואליציה
"גזירה נוראה": אייכלר על קריסת המתווה במירון
"הקריסה בלתי נמנעת": סמוטריץ' על כישלון מתווה מירון
עבאס: "רע"מ לוקחת אחריות, היינו על סף מלחמת אזרחים"
מזכ"ל העבודה יוזם מהלך לאיחוד מפלגתו עם כחול לבן
חשש באופוזיציה: הח"כ מהליכוד שיערוק לקואליציה
יעקב אשר חשף: "לאף גוף ממשלתי אין רשימה של פצועי אסון מירון!"
ראש לשכת עורכי הדין: "תמיד התנגדתי לפוליטיקאים שמזנבים במערכת"