כל מה שצריך לדעת על מוצרי ניקוי טבעיים לפנים + טיפים ועיצות

במיוחד בימים אלו שהתרגלנו להסתובב עם מסכה חשוב לדאוג לשגרת ניקוי פנים כדי לשמור על העור לימים טובים יותר ללא מסיכות • טיפים לשגרת ניקוי פנים

כל מה שצריך לדעת על מוצרי ניקוי טבעיים לפנים + טיפים ועיצות

זה לא סוד שהקפדה על ניקוי עור הפנים עוזרת לשמור על איכות העור לטווח הארוך ומונעת מראה עור עייף, חסר חיים ובגוון לא אחיד. כאשר מקפידים על שגרת ניקוי יומיומית ועור הפנים נקי משאריות איפור, אבק וזיהום אוויר תאי העור מוכנים לספוג בצורה יעילה מוצרי טיפוח ולחות בסיסיים וכן מוצרי אנטי אייגינג.

במיוחד בימים אלו שהתרגלנו להסתובב עם מסכה חשוב לדאוג לשגרת ניקוי פנים כדי לשמור על העור לימים טובים יותר ללא מסיכות. לדברי שרונה רומנו לזר, מנכ"לית חברת אורגניקזון ובעלת מותג הטיפוח האורגני ecoLove (אקו לאב): "קוסמטיקה אורגנית תופסת בשנים האחרונות תאוצה בגלל מגוון סיבות כמו היצע גדול יותר של רכיבים אורגניים אפקטיביים, יותר ויותר כימאים מתמחים בקוסמטיקה ירוקה ומקפידים על חומרי גלם ללא שימוש בחומרים כימיים שיש להם תחליף טבעי או אורגני ולא פחות חשוב - המשתמשים מעריכים רכיבים אורגניים שמשמעותם היעדר חומרי הדברה מיותרים על עור הפנים".

לזר מסבירה כי קיימים יתרונות רבים למוצרי ניקוי פנים המופקים מתמציות ורכיבים טבעיים ואורגניים. היתרונות הינם גם לאדם כמו הפחתת סיכוי לאלרגיות וגם לסביבה כמו שימוש בחומרי גלם מתחדשים והפחתת זיהום הסביבה.

לרגל השקת קולקציית מוצרים טבעיים לניקוי פנים של המותג ecoLove , המכילים תמציות אורגניות של אלוורה, מלפפון וקמומיל, מעניקה שרונה רומנו לזר, מנכ"לית אורגניקזון, מספר טיפים ועצות לשגרת ניקוי פנים טבעית:

1. הניחי את סבון הפנים על יד מברשת השיניים וכך תהפכי את ניקוי הפנים לשגרה (ממש כמו לצחצח שיניים בוקר וערב), או במקלחת בצמוד לשמפו.

ecolove סדרה טבעית לניקוי הפניםסדרה טבעית לניקוי הפנים אקו לאב

2. למתאפרות - תדאגו שהמיסלר והפדיות הקוסמטיות יהיו אחד ליד השני וכמובן בצמוד למברשת השיניים, כך לא תתעצלו בלילה לנקות את שאריות האיפור.

3. הפכו את ניקוי הפנים לטקס ביתי כיפי, ממש כאילו אתן הולכת לספא: רשמו לכן ביומן ותפנו זמן, פעמיים בשבוע כדי לעשות ניקוי יסודי יותר בעזרת גרגירים או מסיכות ניקוי (בוץ/חימר). ניתן להזמין חברה ולהינות יחד מספא ביתי.

4. לבעלות עור יבש מידי או עור עם אקנה חשוב להתאים את מוצרי הניקוי לצרכים המיוחדים של העור – לסובלות מאקנה, חשוב במיוחד לא לשפשף את העור ולא ליצר חיכוך מיותר עם גרגירים או ספוגים כדי לא לפצוע את העור, לבעלות עור יבש מדי או דק עם נימי דם חשוב לא להשתמש עם מים חמים מדי .

5. מומלץ להשתמש במוצרים טבעים ואורגניים, הם "נקיים" יותר מרכיבים שאינם ידידותיים לאדם ולסביבה. חשוב להבין שגם רכיבים טבעיים צריך לבחון ולבחורה בקפדנות. לא כל רכיב טבעי או אורגני בהכרח טוב יותר.

חוזרים מדובאי? כנסו למלונית!
חדירה לפרטיות: נחשף מידע אישי על 140,000 חולי קורונה ללא ידיעתם
'מים חיים': כך ינצלו חיי הגלמודים
וויזאייר משיקה קו ישיר בין תל אביב לאבו דאבי
הרצליה מדיקל סנטר: עם הפנים לציבור החרדי
ח"כ פורר לשר אוחנה: הפסק את ההתעללות בנהגים
בשורה טובה: עוקץ הקשישים יורד דרסטית
LG חשפה סמארטפון עם מסך נגלל
לראשונה: רישום ילדים לגן בבית הכנסת
בני ברק: העירייה נתבעת על מאות אלפי ש''ח