ההאקרים שחשפו את פרטי דדי ברנע: "המוסד ניסה להתנקש בנשיא קזחסטן"

הקבוצה "ידיים פתוחות" איימה לחשוף את המעורבות של ישראל במדינה • בקזחסטן טענו כי נעצר אזרח קזחי שתכנן להתנקש בנשיא ובגורמי אכיפת החוק במדינה • עוד איימה ...

ההאקרים שחשפו את פרטי דדי ברנע: "המוסד ניסה להתנקש בנשיא קזחסטן" פרסום התמונה של דדי ברנע שעלה לטלגרם

הקבוצה "ידיים פתוחות" איימה לחשוף את המעורבות של ישראל במדינה • בקזחסטן טענו כי נעצר אזרח קזחי שתכנן להתנקש בנשיא ובגורמי אכיפת החוק במדינה • עוד איימה הקבוצה: "למשרד ראש הממשלה - האם אתם בטוחים שהפריצה היחידה היא מהאימייל של אשתו של מר ברנע.

על פי הפרסום ב'ישראל היום', קבוצת ההאקרים האיראנים שפרצה למכשיר הסלולר של אשת ראש המוסד, איימה היום (שלישי) לפרסם תיעוד על "הנוכחות של ישראל בקזחסטן" והאשימה את המוסד במעורבות בניסיון ההתנקשות בנשיא קזחסטן.

"לאור הנוכחות ההרסנית הישראלית ופגיעה בכבוד הלאומי באזור ובמיוחד, הניסיון האחרון של המוסד להתנקש בחיי הנשיא קזחסטן קאסים-ג'ומארט טוקאייב, 'ידיים פתוחות' תפרסם סרט תיעודי מיוחד על הנוכחות ההרסנית הישראלית בקזחסטן", נמסר מקבוצת ההאקרים.

על פי המועצה לביטחון לאומי של קזחסטן ב-25 במרץ סוכל ניסיון התנקשות בנשיא טוקאייב נעצר אזרח קזחי שתכנן להתנקש בנשיא וכן לתקוף כמה יעדים אסטרטגיים במדינה, ביניהם "גורמי אכיפת החוק ואנשי השירות המיוחד".

עוד כתבה קבוצת ההאקרים: "למשרד ראש הממשלה - האם אתם בטוחים שהפריצה היחידה היא מהאימייל של אשתו של מר ברנע? האם אתם עדיין מכחישים שהביטחון הלאומי שלכם נפגע? חכו לפרק החדש שלנו".

מחבל ששוחרר בעבר בעסקת שליט ישוב וירצה מאסר עולם
כתב אישום נגד מחבלים שהשליכו מטעני נפץ על כוחות הביטחון
לוחם מג"ב נפצע ממטען שהושלך לעבר הכוחות הביטחון
יהודה ושומרון: אשה נפצעה כתוצאה מיידוי אבנים
כוחות הביטחון עצרו בכיר בארגון הטרור הג'יהאד האיסלאמי
מחסום שועפט: נעצר חשוד שהחזיק ברכבו נשק מסוג M-16
מחבל שזרק בקת"ב על בית משפחה יהודית נתבע על ידם
כוחות הביטחון פעלו הלילה למעצר שבעה מבוקשים באוגדת יו"ש
מטוסי קרב צהל"ים תקפו הלילה מטרות ברצועת עזה
רקטה שוגרה הערב משטח רצועת עזה לשטח ישראל