150,000 ש''ח: תביעה על הוצאת דיבה נגד ד''ר פרייס

תביעה מפתיעה כנגד ראש שירותי מערכות הבריאות, ד''ר פרייס על הוצאת דיבה על סך 150,000 ש''ח • הכסף ילך לטענת הרופאים "לחיזוק המחלקות טיפול נמרץ"

150,000 ש''ח: תביעה על הוצאת דיבה נגד ד''ר פרייס אילוסטרציה

הבוקר, (יום ה') הוגשה תביעה בגין לשון הרע על סך 150,000 ₪ כנגד ד"ר שרון אלרעי פרייס, ראש שרותי בריאות הציבור במשרד הבריאות, על ידי ארבעה רופאים אשר השתתפו בסרטם של אורלי וגיא, פרופ' איתן פרידמן פרופ' אהוד יצחק קימרון, פרופ' אייל שחר וד"ר אמיר שחר.

התביעה הוגשה לאחר שבשבוע שעבר נשלח לד"ר אלרעי מכתב התראה לפני נקיטת הליכים משפטיים בגין פרסום לשון הרע ושקר מפגיע ועד היום לא התקבלה תגובתה.

"הובאו דעות שונות של נושאי משרה בכירים בממסד הרפואי באשר לאופן הניהול של משבר הקורונה בישראל ועל המחיר שאנו משלמים כחברה", טענו הרופאים כאשר "כל המרואיינים בתחקיר התייחסו לקורונה כאל 'משבר' ומגיפה".

התביעה הוגשה בעקבות דברים שכתבה ד"ר אלרעי במסגרת קבוצת whatsapp בה חברים למעלה מ-250 רופאים בהם כינתה בין היתר את ארבעת הרופאים "מכחישי קורונה" ו"מתנגדי חיסונים".

כפי שנאמר בכתב התביעה "התובעים אינם זקוקים לכספה של הנתבעת, אך לפגיעה בשם הטוב, אשר הנתבעת לא טרחה לתקן עד כה יש מחיר. התובעים מצהירים כי כל סכום אשר יתקבל מהנתבעת ישמש לכיסוי הוצאות המשפט ולתקומה לחיזוק המחלקות טיפול נמרץ בבתי החולים".

בני ברק: פעוט נפל מגובה
בשורה למחותנים: התו הירוק יכלול גם ילדים ומי שאינם יכולים להתחסן
לאחר שהותקפו באלימות: המנכ"ל ביקר את המתנדבים החרדים
נתפס: מפעל לייצור שמן זית בכשרות מזוייפת
תגובות חמות מפה לפה בעקבות הנגשת מערת המכפלה
מפחיד: טייסים ישראלים סונוורו בנחיתת מטוס
הלחץ מתהדק: הצעה לפתוח את מירון בל"ג בעומר רק למחוסנים
לאחר מאבק מתמשך: מערת המכפלה תונגש לאנשים עם מוגבלויות
נתפסה חוליית גנבי רכב במרכז הארץ
הנהג דרס: 12 חרדים נעצרו • צפו