נתניהו: "ימיה של הממשלה הזאת ספורים"

ראש הממשלה לשעבר נתניהו בהפגנת הימין קרא למהפכה פוליטית: "אני קורא מכאן הערב לעוד חברות וחברי כנסת שנבחרו בקולות הימין, מקומכם בימין! אני קורא לכל אלה ש...

נתניהו: "ימיה של הממשלה הזאת ספורים"

ראש הממשלה לשעבר נתניהו בהפגנת הימין קרא למהפכה פוליטית: "אני קורא מכאן הערב לעוד חברות וחברי כנסת שנבחרו בקולות הימין, מקומכם בימין! אני קורא לכל אלה שעדיין יושבים בקואליציה - ויש להם לב ומצפון: חיזרו הביתה - חיזרו לימין! נקבל אתכם בזרועות פתוחות, בהרבה כבוד, בהרבה הערכה".

עוד אמר: "כל הכבוד לעידית סילמן שעשתה היום את הדבר הנכון! כולנו מקבלים אותה בחיבוק חם ובשמחה גדולה. אנשים קמו הבוקר בשמחה ואור בעיניים. עידית שבה הביתה - והממשלה הזאת צריכה ללכת הביתה. כולם יודעים - ימיה של הממשלה הזאת ספורים. היא בסוף דרכה. בקרוב, וייתכן בקרוב מאוד, במאמץ משותף ובאמונה גדולה, בעזרת השם ובעזרתכם, נחזיר את ישראל למסלול של הצלחה ושגשוג, לימים של ביטחון ועוצמה".

יו"ר ש''ס, אריה דרעי בהפגנת הימין בירושלים אמר: "זו פעם ראשונה שאני מופיע ומדבר בהפגנה, למה באתי לכאן כי הזהות היהודית של מדינת ישראל נמצאת בסכנה אחרי אלפי שנים שחזרנו לארץ הקודש, וכעת מי פילל ששר הבריאות ירדוף את בתי החולים בשביל שיכניסו חמץ בפסח".

ראש מועצת בנימין, ישראל גנץ, ממובילי עצרת המחאה בירושלים בנאום מול עשרות אלפי מפגינים אמר: "עם ישראל עומד כיום בפני איומים גדולים תחת הממשלה הנוכחית. הממשלה מפקירה את בטחון תושבי יו"ש מתוך מדיניות "הכלה" שרק מתדלקת את הפורעים נגדנו. למה נשים וילדים צריכים לספוג אבנים שהורגות בדרך הביתה? באיזו מדינה עוברים על זה בשתיקה? בכירים בממשלה מצטרפים לקמפיין שטנה אנטישמי כאילו המתנחלים הם הטרוריסטים. ומה קורה כשהאויב מזהה חולשה? הוא מתעצם".

עוד אמר: "הזהרנו שהטרור יתגבר. לצערנו לא טעינו. הזהרנו שהממשלה מביאה להקמת מדינה פלסטינית כשכל יום הערבים משתלטים וכובשים את יהודה ושומרון באין מפריע, לצערנו לא טעינו, הזהרנו שההפקרות הבטחונית תגרום לטרור להתרחב. לצערנו לא טעינו".

נתניהו בהפגנת הימין
"לכל שבת יש מוצאי שבת": הנאום של אבוטבול בחוק הטלפונים הכשרים
הנדל רוצה לחנך את החרדים: מקלב במתקפה חריפה כנגד שר התקשורת • צפו
חוק הקומה הכשרה עבר בקריאה ראשונה
בכירים בליכוד לנתניהו: זו ההזדמנות האחרונה
"אין להם בושה!": קרעי על הדרישות להעביר את חוק המטרו
"חוסר אחריות אדיר למדינת ישראל": דבריו של סמוטריץ' בישיבת הסיעה
"אין גבול לצביעות של השמאל": בן גביר בתגובה לדברי גדי סוקניק
"העיקר על המחבלים מאלעד ריחמו": בן גביר על מעצר היהודי מהשומרון
"אנחנו לא נהיה ילדים טובים": גפני על האמירה של מיקי זוהר
בנט דורש אחדות: ממשלת ביבי-בן גביר-סמוטריץ׳ לא טובה לישראל