נתניהו הודה בטעות: גפני לא עבר אירוע לב

בפתח מסיבת עיתונאים שקיים עם שר הבריאות אדלשטיין באשדוד, שלח רה"מ איחולי החלמה ליו"ר דגל התורה שלדבריו לקה בליבו ואושפז בטיפול נמרץ • בסוף התדרוך התנצל

נתניהו הודה בטעות: גפני לא עבר אירוע לב

"אני שולח איחולי החלמה מהירה למשה גפני, שלקה בליבו ואושפז בטיפול נמרץ", כך פתח רה"מ בנימין נתניהו את מסיבת העיתונאים שכינס היום (שלישי) בקופת החולים לאומית באשדוד יחד עם שר הבריאות יולי אדלשטיין.

דבריו עוררו דאגה רבה, אך עד לסיום התדרוך התברר כי מדובר בטעות. "מתקנים אותי פה עכשיו, ואני שמח על התיקון, זה פייק ניוז", אמר נתניהו. "גפני רק קיבל חיסון".

בתגובה לדברי נתניהו, ח"כ אחמד טיבי צייץ בטוויטר: "התקשרתי לח''כ גפני והוא חש בטוב. מאחל לו בריאות ואריכות ימים. ובאשר לנתניהו, הלוואי וזו היתה הטעות הבולטת שלו".

ח"כ גפני, המשמש גם כיו"ר ועדת הכספים, חשף במהלך דיון בכנסת בספטמבר האחרון כי עבר התקף לב. "הרגשתי שאני לא יכול ללכת, אשתי אמרה לי אל תסגור את העיניים, אני לא נותנת לך", סיפר גפני בדיון.

"כדי שהילדים לא ידאגו הלכתי לעזר מציון, היו שם שני רופאים, ערבים במקרה, חברים שלי, ביקשתי שידביקו לי מכה שקיבלתי בעין מהנפילה. הם התעקשו שאעשה א.ק.ג, למרות שביקשתי שרק יטפלו במכה, ומיד שלחו אותי לחדר מיון".

גפני חשב שמדובר בהגזמה, אך החליט ללכת לבית החולים מעייני הישועה. "היה שם את ד"ר זחאלקה, בן דוד של חבר הכנסת לשעבר, הוא מסתכל עליי ולא מספר בדיחות, אנחנו חברים, אני שואל אותו, מה קורה? הוא אומר לי, זו הבדיקה שלך? השבתי לו שכן, זה שלי. הם התקשרו מיד לרופא, והביאו אותו עם הצוות שלו. הוא אמר לי, אתה עובר עכשיו צנתור, אתה באמצע אירוע. הוא לא הבין איך אני צוחק. זה היה נס משמיים, לא ידעתי שאני באמצע אירוע לבבי".

בהמשך אמר גפני: "הם הביאו את פרופ' אגרנט מנהל המחלקה, שמיד עשה צנתור - וזה הציל את החיים שלי".
הדברים התפרסמו ע''י יהודה שלזינגר בישראל היום.

גפני ונתניהו
אושר: הסגר מתארך בעשרה ימים
מודיעין עילית: בית כנסת עלה באש
שמחת הבר מצווה לנכד האדמו"ר מדעעש קרית יואל • גלרייה
זעזוע נוסף: חולל בית כנסת במבשרת ציון
כמעט אסון: משאית עם חומרים מסוכנים התהפכה
"הנציחו" את אהוביה סנדק בתל אביב ונעצרו
תחזית מזג האוויר: הגשמים ממשיכים
צפו: מעצר המתעלל בגורי הכלבים
הזוי: פולשים כאלו לא ראיתם
מהחרמון המושלג לכנרת המלאה • צפו: