"יוצרת לנו תדמית שגויה ומבישה": ביקורת חריפה בליכוד על מירי רגב

חברי מפלגתה כעסו על דבריה בנושא חוק "ממדים ללימודים" • גורם בכיר בליכוד: ״עוד נזק לליכוד מבית היוצר של מירי רגב. עוד שריפה שלוקחת את שולי המפלגה לראש הכ...

"יוצרת לנו תדמית שגויה ומבישה": ביקורת חריפה בליכוד על מירי רגב נתניהו וסיעתו, אילוסטרציה

חברי מפלגתה כעסו על דבריה בנושא חוק "ממדים ללימודים" • גורם בכיר בליכוד: ״עוד נזק לליכוד מבית היוצר של מירי רגב. עוד שריפה שלוקחת את שולי המפלגה לראש הכותרות" • חבר מפלגה נוסף המליץ: "עדיף שתשב בשקט ותפסיק לעשות נזק". כך פורסם ב'ישראל היום'.

בעקבות הסערה שעוררו דבריה של ח"כ מירי רגב בישיבת סיעת הליכוד אתמול (שני), שורה של חברי כנסת מהמפלגה, שביקשו להישאר בעילום שם, תוקפים את אמירותיה מההקלטות שהודלפו.

״עוד נזק לליכוד מבית היוצר של מירי רגב. עוד שריפה שלוקחת את שולי המפלגה לראש הכותרות ויוצרת לנו תדמית שגויה ומבישה" טען גורם בכיר בליכוד. "מירי רגב חושבת על פריימריז, היא חושבת שגם מה שעושה רעש בציבור הרחב, מחזק אותה אצל הליכודניקים שרואים שהיא נלחמת".

בכיר נוסף בליכוד תקף גם הוא את רגב: "רגע לפני הקמת ממשלה חדשה בראשות נתניהו או הליכה לבחירות - עדיף שתשב בשקט ותפסיק לעשות נזק, תפסיק להביך את המפלגה ותפסיק להביך את עצמה. מירי מייצגת רק את עצמה, ובטח שלא את חברי הליכוד". כמו כן, אחרים מהמפלגה אמרו כי: "האמירה של רגב הייתה טעות, אמירה מיותרת ולא חכמה שעושה נזק לליכוד".

כזכור, במהלך ישיבת הליכוד בנושא חוק "ממדים ללימודים" אותו קידמה הממשלה, רגב התנגדה נחרצות לתמיכה בחוק סבסוד שכר הלימוד לחיילים משוחררים. היא אמרה כי: "אנחנו כסיעה החלטנו שאנחנו אופוזיציה לוחמת והחלטנו להפיל את הממשלה, אז אין כאבי בטן על חיילים, על נשים מוכות או על מקרי אונס כי כולם מבינים שזה הרציונל".

לאחר הכעס שגרמו דבריה הקרירים, רגב סירבה לחזור בה מדבריה: "אין לי על מה להתנצל, מי שצריך להתנצל זה מי שמתוך ישיבת סיעה עשה מעשה חמור ביותר: גם הקליט וגם העביר חצאי דברים, והוציא את הדברים מהקשרם".

על רקע ההדלפות מהישיבה, יו"ר האופוזיציה, בנימין נתניהו, אמר למשתתפים: "מציע לכם ולכן לשלוט בלשונכם".

גנץ דחה את בקשת בן גביר לבקר את החייל שנשלח למחבוש
הרמטכ"ל ונתניהו תוקפים את בן גביר: להשאיר את צה"ל מחוץ לפוליטיקה
הבקשה של בן גביר מגנץ: "ברצוני לבקר את החייל בבית הכלא הצבאי"
אייזנקוט: "התנהגות הקואליציה העתידית עשויה להביא לפירוק הצבא"
החייל שקרא "בן גביר יעשה סדר" - נשלח ל-10 ימים בכלא צבאי
דרעי זועם: לא מצליח להבין איך לא החלפנו את יו"ר הכנסת
'נעם' ו'הליכוד' חתמו על הסכם: מעוז ישמש כסגן שר
לאחר שהתפטר מההמשלה ומהכנסת: בנט יוצא למסע הרצאות בעולם
דרעי יקבל את הפנים והבריאות, בסביבתו דוחים את הביקורת
גנץ: נתניהו יוצר לבן גביר צבא פרטי ביו"ש ומסכן את הפעלת הכוח