לאחר כשבועיים: נמצאו שתי גופות ללא רוח חיים

ביום הזיכרון: נמצאו גופות של שני בני אדם ללא רוח חיים אשר נפטרו לפני כשבועיים. המקרה הראשון התחיל בשבוע שעבר, כאשר התקבלה קריאה אודות נעדר כבן 70, תושב ...

לאחר כשבועיים: נמצאו שתי גופות ללא רוח חיים זירת מציאת הגופה בירושלים

ביום הזיכרון: נמצאו גופות של שני בני אדם ללא רוח חיים אשר נפטרו לפני כשבועיים.

המקרה הראשון התחיל בשבוע שעבר, כאשר התקבלה קריאה אודות נעדר כבן 70, תושב נתניה, שנעדר לאחר שיצא מבית החולים לניאדו בעיר לכיוון צפון העיר אך עקבותיו נעלמו והתעורר חשש מהותי לחייו.

המשטרה מסרה את תמונת הנעדר ופרטי לבושו, וביקשה מהנהלת סניף ידידים בנתניה לגייס מתנדבים לסיוע בחיפושים מתוך תקווה לאתר אותו בהקדם.

מתנדבים רבים מסניף נתניה והסביבה, וכן ג'יפאים ממחוז צפון ומרכז, החלו בחיפושים במקומות ובאזורים שעל פי המשטרה ייתכן ויימצא בהם הנעדר. במשך שבעת הימים האחרונים התבצעו חיפושים לא פוסקים, 24 שעות ביממה, על ידי מתנדבים שסקרו את השטח הלוך וחזור על מנת לאתר את הנעדר, אך ללא הועיל.

הזירה בה נמצאה הגופה סמוך לנתניה

היום (רביעי) בצהריים, שבוע לאחר תחילת החיפושים, הנעדר אותר. מאיה אפרים דיל, מפקדת יחידת ג'יפים צפון, סרקה שוב ושוב את השטח המזרחי באזור נחל אביחיל. באזור השעה 12:40 היא ראתה זוג נעליים מבצבצות בין השיחים ולאחר מכן זיהתה כי מדובר בנעדר ששכב על הארץ ללא רוח חיים. מאיה דיווחה לכוחות המשטרה ורפואת החירום כי איתרה את הנעדר. כוחות רפואת חירום הגיעו למקום וקבעו כי הוא אינו בין החיים.

בנוסף, גופת אישה בת 65 נמצאה במצב ריקבון בשכונת קטמון בירושלים, כשבועיים לאחר מותה. מנשה בן משה מתנדב זק״א ירושלים שטיפל בזירה: ״מדובר באישה כבת 65 שגרה לבדה ונמצאה מוטלת בביתה ללא רוח חיים זמן רב לאחר מותה. כשהגענו למקום מצאנו את האישה שוכבת בבית במצב של איבוד צלם אנוש, כל הבית היה מלא בערימות פסולות וריח נוראי, פראמדיק מד״א אישר את מותה.״

מתנדבי זק״א צוות ירושלים טיפלו בכבוד המת בזירה, גופת המנוחה הועברה למכון באבו כביר להמשך בדיקה וזיהוי, נסיבות האירוע נחקרות.

אם יש לכם שכן שגר לבדו, אנא בדקו בשלומו פעם ביום, כדי למנוע מקרי מוות מיותרים ומחרידים.

בעקבות פטירת יגאל יהושע: חברי הכנסת מספידים
הזדהות עם טרור? שביתה כללית ו''יום זעם'' במגזר הערבי
התחזית להיום: מעונן חלקית - בהיר
פיקוד העורף קורא להיערך לתוכנית הפינוי "מלונית" • פייק ניוז
יגאל יהושע הי"ד נפטר לאחר לינץ' בידי מרצחים ערביים
האסון בקרלין: נפתחה חקירה בעקבות קריסת הטריבונה
אסון בכניסת החג: 'טריבונה' קרסה בקרלין - שנים נהרגו ומאות נפצעו
שריפת יער סמוך לכביש 1 • צפו
נס גלוי: טיל נפל מטרים בודדים מתחנת דלק בנתיבות
6 מתפרעים נוספים נעצרו בעיר לוד