נהג רכב פרטי נהרג הערב בתאונה קטלנית בכביש 4

תאונה קשה התרחשה הערב בכביש 4 סמוך לנתיב העשרה בין רכב פרטי לרכב מסחרי שהסיע פועלים, כתוצאה מהתאונה נהרג נהג הרכב הפרטי ופונו כ- 10 פצועים פלסטינים לביה"ח

נהג רכב פרטי נהרג הערב בתאונה קטלנית בכביש 4

הקטל בכבישים נמשך: תאונה קשה התרחשה הערב (חמישי) סמוך לשעה 18:15 בכביש 4 סמוך לנתיב העשרה בדרום הארץ, בין רכב פרטי לרכב מסחרי שהסיע פועלים, כתוצאה מהתאונה נהרג נהג הרכב הפרטי ופונו כ- 10 פצועים - פועלים תושבי רצועת עזה בדרגות שונות לבית החולים.

מ'מד"א' נמסר כי חוחובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבתי החולים ברזילי וסורוקה, 9 פצועים (פלשתינאים) מרכב ההסעות, גברים כבני 30 עד 60 במצב קל עד בינוני, מותו של גבר כבן 40 שנלכד ברכב הפרטי נקבע במקום.

רב רשף שי קריסי מפקד האירוע מטעם כב"ה סיפר: "מיד עם הגעתנו למקום זיהינו תאונה עם מעורבות של רכב מסחרי ובו נוסעים בדרגות פציעה שונות וברכב הפרטי נהג הרכב לכוד וללא הכרה, צוות לוחמים נערך עם כלי חילוץ מיוחדים לחילוץ נהג הרכב ולאחר חילוצו נקבע מותו במקום על ידי גורמי רפואה".

סגן מנהל מרחב נגב שי חמו שחלף במקום ופאראמדיק מד"א אריאל אלבז סיפרו: "במקום הייתה המולה, בסמוך לרכב ההסעות שכבו פצועים גברים בגילאי 30 עד 60, הם סבלו מחבלות בגפיים, ברכב הפרטי נלכד הנהג גבר כבן 40 הוא היה מחוסר הכרה עם חבלה רב מערכתית, ביצענו בדיקות רפואיות הוא היה ללא סימני חיים ובתוך זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותו. לאחר טיפול ראשוני בשטח פינינו את הפצועים לבתי החולים".

מנחם בללו וערן משה חובשי איחוד הצלה מסרו: "מדובר בתאונה עם מעורבות רכב הסעות (שהסיע פועלים) ורכב פרטי. למרבה הצער נהג הרכב הפרטי נהרג ומותו נקבע בזירת התאונה עקב אופי הפציעות הקשות מהן סבל. כמו כן בסיוע צוותי רפואה של צה"ל הענקנו סיוע בזירה לשני נפגעים בינוני ולשמונה נפגעים קל מרכב ההסעות שמעורב בתאונה".

נדב זעפרני וצבי עזרא מתנדבי זק״א אשקלון: "מדובר בתאונה עם מעורבות רכב פרטי ורכב מסחרי שהסיע פועלים, כשהגענו למקום ראינו את שני הרכבים מעוכים בתעלה בצד הכביש, נהג הרכב הפרטי בשנות ה-50 לחייו היה לכוד ברכב כשהוא מחוסר הכרה עם פגיעה רב מערכתית, לצערינו עוצמת ההתנגשות היתה קשה וקטלנית, פראמדיק מד״א נאלץ לאשר את מותו במקום. מתנדבי זק״א מרחב לכיש צוות אשקלון טיפלו משך מספר שעות בכבוד המת ובאיסוף הממצאים בזירה הקשה".

זירת התאונה הקטלנית
ראיתם אותו? מחפשים אחר אברהם ישעיה בן ה-30
הרסיס שחדר לספר התהילים נעצר במילים: "נפשנו כציפור נמלטה"
הנער אלחנן ביטון שנפצעו קשה בפיגוע - שוחרר לביתו
כביש 6 ייחסם השבוע ממחלף חורשים למחלף ניצני עוז בשני הכיוונים
המשטרה פעלה נגד חשודים אשר נהגו בפראות בשטחים חקלאיים
משטרת בת-ים עצרה בסוף השבוע חוליית גנבי כלי רכב בעיר
המשטרה אכפה אזרחים המטפלים ברכבם במוסכים באזור יו"ש
רוכב אופנוע נהרג בתאונה בכביש 531
התחזית: מעונן חלקית, הטמפרטורות יעלו
צוותי רכבת ישראל התגברו על התקלה במערכת האיתות