מחבלים פתחו באש לעבר הישוב שקד, זוהתה פגיעה

בפעם השלישית: מחבלים ערבים מכפר המרצחים טורה אל-ערביה ירו אל עבר היישוב שקד. אחד הבתים נפגע, בחסדי שמיים אין פגיעות בנפש. דגן: "חייבים לעבור ממגננה להתקפה"

מחבלים פתחו באש לעבר הישוב שקד, זוהתה פגיעה

בשעות אחר הצהרים היום (רביעי) התקבל דיווח על ירי לעבר היישוב שקד שבמרחב החטיבה המרחבית מנשה. לאחר סריקות ביישוב, זוהתה פגיעה באחד הבתים. אין נפגעים. כוחות צה"ל סורקים במרחב אחר חשודים.

ראש מועצת שומרון יוסי דגן, הגיב לפיגוע הירי לעבר היישוב שקד. קודם לכן שוחח דגן עם בני המשפחה שביתם נפגע מהירי, חיזק את ידם "אנחנו עומדים יחד מול אוייב ברברי, שפל ופחדן, אשר יורה מרחוק לבתים. עם ישראל עם חזק, ההתיישבות בשומרון חזקה ובע"ה ביחד ננצח", אמר דגן לבני המשפחה.

דגן תקף בחריפות את הממשלה ודרש לצאת כבר היום למבצע צבאי : "אנחנו עומדים מול גל טרור שמובל, מוסת וממומן ע"י המחבל בחליפה אבו מאזן וחבר מרעיו המחבלים מהרשות הפלסטינית. שוב פיגוע ירי ביישוב שקד, פיגועי הירי החוזרים ונשנים יוצאים מכפר המרצחים טורה אל-ערביה, אשר רק מלפני פחות משנתיים יצא משם רוצחה של אסתר הורגן הי"ד. חייבים למגר את הטרור ולצאת להתקפה.

ממשלת ישראל חייבת לצאת היום, היום ולא מחר, למבצע צבאי, לאסוף את כל הנשקים, לפרק את תשתית הטרור של הרשות הפלסטינית ולשים סוף לפיגועים. חיייבים לעבור להתקפה, ולהביא הרתעה.

אני שב ומזהיר, הססנות וגרירת רגלים לא יעצרו את הטרור! רק יציאה להתקפה תשים סוף לפיגועים, זה כבר עלה לנו בדם השבוע וחס וחלילה יכול לעלות בעוד דם, לא נסכים לזה", סיכם דגן.

הפגיעה בבית בשקד

רגעי פיגוע הירי לעבר היישוב שקד

באדיבות מועצה אזורית שומרון

חיל צה"ל חמד לצון ודיווח למשטרה: "חטפו אותנו"
הצהרת תובע נגד פלסטינים שהשליכו אבנים בסילוואן
נהג אוטובוס נפצע באורח קל מזריקת אבנים בירושלים
"לקיים שגרת חיים מלאה": מפכ"ל המשטרה סייר יחד עם הממ"ז בירושלים
תג מחיר: 5 רכבים נשרפו כליל בסמוך לירושלים
שב״כ סיכל פיגוע מטען בישראל ע״י תושב רצועת עזה
פיגוע דריסה בבאר שבע: נער נפצע באורח בינוני
"הלחץ עבד, ישראל לא נתנה דבר בתמורה": גופתו של טירן פרו הוחזרה
נס גדול: בלון גז הוצמד למטען נפץ אך לא התפוצץ
גנץ: "זמנם של מבצעי, מתכנני ומממני הפיגועים - קצוב"