לראשונה בישראל: בדיקות קורונה מהירות בכל רחבי הארץ

החל מהיום ביקורופא מציעה בדיקות סופיה מהירות בסניפי החברה ברחבי הארץ לקידום התיירות וכניסה למקומות הפועלים בתו ירוק

לראשונה בישראל:  בדיקות קורונה מהירות בכל רחבי הארץ

חברת ביקורופא מציעה החל מהיום (שלישי) ב-11 סניפים מרכזיים של החברה ברחבי הארץ בדיקות סופיה מהירות לגילוי נגיף הקורונה בעלות של 69 שקלים בלבד

ניתן להגיע לתחנות הממוקמות בסניפי הרשת הפתוחים בשעות אחר הצהריים והערב לבצע את הבדיקה המהירה ולקבל תשובה מיידית תוך 15 דקות.

הבדיקה מתבצעת באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת של סופיה, הבדיקה המהירה הנפוצה בישראל והספק הרשמי של משרד הבריאות עוד מעיצומה של המגיפה.

מדובר בפריצת דרך טכנולוגית שפותחה על ידי תאגיד קווידל האמריקאי, מבוססת אנטיגן, המזהה את נגיף הקורונה עם דיוק של 96.7% רגישות, 100% ספציפיות וכן בעלת יכולת לזהות את כל יתר והמוטציות המדאיגות.

סופיה אושרה על ידי ה-FDA והמעבדה לנגיפים במשרד הבריאות, עברה תיקוף על אלפי נבדקים וצברה ניסיון של מאות אלפי בדיקות בישראל.

עד היום כבר הותקנו מאות מכשירים שמשרד הבריאות רכש, בחדרי מיון, בתי אבות, בפיקוד העורף, במשטרה, בקופות החולים בוועדת הבחירות המרכזית ובכניסה לאיים הירוקים באילת ובים המלח. כל מכשיר פועל בקצב של כ -100 בדיקות בשעה.

הבדיקה המהירה מיועדת לילדים, בני נוער ואנשים שלא מתחסנים, ומתבצעת על פי הנחיות משרד הבריאות. תוצאת הבדיקה השלילית מאפשרת כניסה לבתי מלון וכל יתר המקומות והעסקים הפועלים בתו ירוק.

רשימת הסניפים בהם ניתן לבצע את הבדיקה המהירה: תל אביב, כפר סבא, ראשון לציון, אשדוד, אשקלון, ירושלים, מבשרת ציון, חיפה, טבריה, קריית שמונה ומצפה רמון. לפרטים התקשרו למוקד הטלפוני המאויש 24 שעות ביממה לטלפון שמספרו 6101

בנוסף, ביקורופא מפעילה שירות בדיקות קורונה מסוג PCR המתבצעות בשירות עד הבית, בהגעת דוגם לבית המטופל. עלות הבדיקה הזו הינה 400 ₪ וניתן להזמינה באמצעות המוקד הטלפוני של ביקורופא.

אודות ביקורופא:

חברת ביקורופא היא החברה הפרטית המובילה בישראל לשירותי רפואה ראשונית ודחופה, מנהלת כ- 24 מרפאות בפריסה ארצית ושירותי רופא עד הבית. בנוסף, מפעילה החברה מוקד טלפוני מאויש 24 שעות ביממה במספר 6101
.

בחברה מועסקים מאות עובדים ביניהם כ-500 רופאים מתחומי הרפואה השונים ואנשי סגל רפואי. ביקורופא מפעילה שירותי בריאות נוספים: מרפאות לרפואה ראשונית ודחופה (קדם מיון), רפואת מומחים, מכוני הדמיה, מרפאות לחיילי צה"ל, רופאים לביקור בית, טיפולי רפואה משלימה וטיפולי הוספיס בית. בכל יום מטופלים אלפי לקוחות בביתם או במרפאות ביקורופא ברחבי הארץ. ביקורופא הוקמה בשנת 1993, יו"ר החברה והמנכ"ל הוא אמנון כהן והיא נמצאת בבעלות חברת האחזקות IEL .

ביקורופא מתפעלת עבור משרד החינוך את מערך הטיפול הרפואי בילדי החינוך המיוחד שהמשיך לפעול במשך כל הסגרים בתקופת הקורונה. בנוסף, מתחילת משבר הקורונה שפקד אותנו החברה נרתמה לסייע למשרד הבריאות במספר פרויקטים הכוללים קליטה וטיפול בשוהים בארץ ללא ביטוח רפואי (עובדים זרים וכדומה), ניהול הטיפול הרפואי בבתי המלון של מבודדים ומחלימים - כאשר השיא היה 29 בתי מלון מפוזרים ברחבי המדינה, ריכוז וניהול נושא קיצור ימי הבידוד לאנשים שהגיעו מחו"ל שהיו חולים כבר בעבר ויש להם זכות לביטול בידוד ועוד.

אודות סופיה ישראל מקבוצת רימיפארם:

סופיה היא בדיקת הקורונה המהירה הראשונה בעולם, אשר פותחה על ידי חברת קווידל האמריקאית, המיוצגת בישראל כ – 20 שנה על ידי קבוצת רימיפארם. הקבוצה פועלת בארץ כבר עשרות שנים בתחום הדיאגנוסטיקה המתקדמת ומתמחה במכשירים מהירים ובדיקות מיידיות לשימוש צוותים רפואיים ושימוש עצמי.

לחברה ותק וניסיון רב בסמוך לנקודת הטיפול (POCT) וכן שיתוף פעולה נרחב עם קופות החולים ומשרד הבריאות לקידום תחום האיבחון במרפאת הרופא ובבית המטופל.

מכשיר לבדיקת קורונה מהירה
"הקורונה לא מכירה בגבולות": שר הבריאות בשיחה עם מקבילתו הפלסטינית
ישראל תעביר חיסוני קורונה לרשות הפלסטינית ללא תמורה מצידה
הלם בירושלים: הגויה שמסיעה יולדות בשבת – מטיפה נצרות לנשים חרדיות
האף המלאכותי המשוכלל: "יריח" חיידקים
הבשורה: אחוזי נכות לסובלים ממיגרנה
המדריך לטיפוח השפתיים בעונת הקיץ
איך לעזור לילדים שלנו לדבר טוב יותר? • 6 טיפים
וירוסים - קו הגנה מרכזי של הגוף נגד חיידקים!
גנץ פנה לבנט: "להסיר את החיסיון מדיוני קבינט הקורונה"
ח''כ אזולאי: "בתי החולים זועקים לעזרה"