ליברמן נגד נתניהו: נאום 'אני מאשים'

יו"ר מפלגת ישראל ביתנו, ח"כ אביגדור ליברמן כתב כעת בחשבון הפייסבוק שלו את נאום אני מאשים המכוון לראש הממשלה, בנימין נתניהו בהאשמה חמורה בכשלים רבים בתקו...

ליברמן נגד נתניהו: נאום 'אני מאשים' נתניהו וליברמן

יו"ר מפלגת ישראל ביתנו, ח"כ אביגדור ליברמן כתב כעת בחשבון הפייסבוק שלו את נאום אני מאשים המכוון לראש הממשלה, בנימין נתניהו בהאשמה חמורה בכשלים רבים בתקופה האחרונה.

ליברמן פתח את פיו החל מאובדן המשילות: "אני מאשים את נתניהו באובדן ההרתעה מול פורעי החוק בתוך מדינת ישראל. התמונות שראינו רק לפני ימים ספורים בלוד, בעכו, בבת-ים, ביפו ובנגב הן ביטוי לאנרכיה ולהיעדר משילות".

עוד האשים יו''ר ישראל ביתנו בחוסר הפקת לקחים: "אני מאשים את נתניהו שלא למד דבר ולא הפיק את הלקחים הנדרשים מדו"ח 'אור' על אירועי אוקטובר 2000 ומדו"ח מבקר המדינה על מבצע 'צוק איתן'".

ליברמן המשיך להאשים את ראש הממשלה בשלטון החמאס: "אני מאשים את נתניהו שאפשר לחמאס להשתלט באין מפריע על חלקים נרחבים ברחוב הערבי בתוך מדינת ישראל, על הפלסטינים במזרח ירושלים, ביהודה ושומרון ועל מחנות הפליטים הפלסטינים בלבנון".

עוד תקף על הפסקת האש ללא השבת הבנים: "אני מאשים את נתניהו שאפשר הפסקת אש ללא התנייה של סיוע כלכלי לרצועה בעתיד, בפירוז הרצועה והשבת הבנים הביתה מה שמבטיח מבצע נוסף שנמצא כבר מעבר לאופק".

עוד האשים על חוסר המיגון לאזרחי ישראל: "אני מאשים את נתניהו בהיעדר מיגון ברמה מספקת בדרום ובצפון שהופכים את העורף הישראלי למופקר ופגיע".

עוד האשים ליברמן את נתניהו על התחמשות חמאס: "אני מאשים את נתניהו שאפשר את התעצמות חמאס לפני מבצע 'שומר החומות' וממשיך לאפשר את התעצמותו גם ברגעים אלו, ושאישר לפתוח את מעבר רפיח ללא מנגנון פיקוח, שיגרום להכנסת חומרי "בניה" וחומרים דו-שימושיים שלפני שילכו לשיקום האזרחי של הרצועה ילכו לבנייה ושדרוג של ארסנל הנשק של החמאס".

לסיום תקף את ראש הממשלה על מערך ההסברה הכושל: "אני מאשים את נתניהו בקריסת מערכת ההסברה הישראלית ברחבי העולם, שהובילה להסתה וליצירת נרטיב שקרי בערוצי התקשורת הבין-לאומיים וברשתות החברתיות ששברו שיאים".

ח''כ כהנא על בנט: "מעוניין להפסיק את תפיסת העולם החרדית"
הליכוד על בנט: "משסה הורים אלו באלו"
בנט: "אני רוצה שההורים יריבו אחד עם השני"
לקראת חקירת פרשת הצוללות? בנט נפגש עם יו״ר התנועה לאיכות השלטון
בן גביר: "ההר הוליד עכבר, בנט צריך להתנצל"
חה"כ אבי מעוז הגיש בג"צ נגד ניר אורבך ומיקי לוי
בנט: "למדנו שהטלת הספק היא תנאי הכרחי לניהול חיינו"
סיכום חדשות השבת: הכותרות שלא כדאי שתפספסו
כאסח בין ימינה ולציונות הדתית
גרמניה תעביר 100 מיליון יורו לרשות הפלסטינית