החל מחצות: הרכבות חוזרות לירושלים

רכבת ישראל תפעיל את מערך הרכבות מירושלים למרכז החל מהשעה 12 הלילה, בשיטת מלא וסע לטובת ציבור הנוסעים מירושלים. על אף הסכמת משטרת ישראל לאפשר את החזרת קו...

החל מחצות: הרכבות חוזרות לירושלים הרכבת החשמלית בכניסה לירושלים

רכבת ישראל תפעיל את מערך הרכבות מירושלים למרכז החל מהשעה 12 הלילה, בשיטת מלא וסע לטובת ציבור הנוסעים מירושלים.

על אף הסכמת משטרת ישראל לאפשר את החזרת קווי התחבורה הציבורית לפעילות - חוות דעת משפטית לא אפשרה את הפעלת התחבורה הציבורית מירושלים.

על פי חוות הדעת של הייעוץ המשפטי - משרד התחבורה לא יכול להפעיל את קווי השירות. זאת מאחר והממשלה אסרה זאת בתקנה עד לשעה 12 בלילה, - על אף ניסיונות משרד התחבורה להפעיל את קווי השירות אין סמכות למשרד התחבורה להפעיל קווי שירות עד חצות בעקבות תקנה זו.

אולם כעת ניתן נפתח הסכר והתחבורה הציבורית תחזור לפעולה: כפי שדיווחנו מעל 'בימה' זו, קווי האוטובוסים החלו לצאת ולהיכנס לירושלים החל מ20:00 בערב והרכבות יחזרו החל מ-00:00 בלילה.

ח"כ יעקב ליצמן, שר הבינוי והשיכון זעם על אפליית הציבור החרדי היום ואמר: "אין דרך להגדיר זאת אחרת אלא כהיטפלות סלקטיבית בחרדים, שכן לצערנו מול זאת ראינו אוזלת יד משוועת ואי אכיפה מוחלטת במסיבות שוק בת”א, בחיפה ועוד, נוכח המראות הקשים של אלפי איש שהורדו מאוטובוסים ואולצו לצעוד רגלית במשך שעות, נדרוש הסברים להחלטה זו, ולא נעבור על כך לסדר היום".

כל מה שצריך לדעת על עקיצות וגירודים
ירושלים: מרכז מסירה של הדואר ינוהל בידי אנשים עם מוגבלויות
לכבוד פסח: מאות זוגות נעליים חולקו לאלמנים ויתומים
גידולי בלוטת התריס: מאפיינים, סוגים ושיטות הטיפול
לראשונה בישראל: פתרון למחזור מכלי פלסטיק של חומרים להגנת הצומח
רגע... לפני שאתם יוצאים לקמפינג!
עלייה של 51% במספר בעלי החיים במשלוחים החיים
עם בוא האביב - טיפול נכון בעור הפנים בעונת המעבר!
הלילה: עוברים לשעון קיץ
חול המועד פסח: עדכון לתנועת הרכבות