שמעון הצדיק: הבית גודר - סגן ראש העיר הותקף בסכין

הבוקר לאחר פינוי הבית אליו פלשו תושבי השכונה הלא יהודים, כעת גודר אחד הבית תוך עימותים מצד בני המיעוטים במקום. כתוצאה מהעימות הותקף אריה קינג, סגן ראש ע...

שמעון הצדיק: הבית גודר - סגן ראש העיר הותקף בסכין סגן ראש העיר מותקף

הבוקר לאחר פינוי הבית אליו פלשו תושבי השכונה הלא יהודים, כעת גודר אחד הבית תוך עימותים מצד בני המיעוטים במקום. כתוצאה מהעימות הותקף אריה קינג, סגן ראש עיריית ירושלים.

בתגובה אמר אריה קינג, סגן ראש עיריית ירושלים: "הגידור הושלם תודות לנחישות העובדים ונחישות בעל הקרקע.הרחיקה את העבריינים הערבים שתקפו אותנו והזיקו לגדר".

"הבוקר התלוותי ליהודי בעלים של נכס בשכונת נחלת שמעון, היהודי הגיע יחד עם עובדים מטעמו לשם גידור קרקע שרשומה בטאבו ובבעלותו. עבודות הגידור בוצעו בתיאום מלא עם משטרת ירושלים".לימה כלפי העובדים וכלפיי באופן אישי, גרמה לפגיעה קלה בקרב היהודים (גם אני נפגעתי ביד, אבל דבר לא יעצור אותנו). הגידור הושלם תודות לנחישות העובדים ונחישות בעל הקרקע", הוסיף סגן ראש העיר.

לסיום אמר: "מודה למשטרה שאיפשרה את העבודות החוקיות ומודה למשטרה שהרחיקה את העבריינים הערבים שתקפו אותנו והזיקו לגדר. הגיע הזמן שיפנימו ערביי מזרח ירושלים, שלצד הפיתוח וההשקעה שלנו במזרח העיר, יש גם חוק שצריך להאכף ולשמור על הסדר הציבורי".

זכריא זביידי על מות אחיו: "דאוד שאהיד עכשיו, זו גאווה עבורנו"
חטיבה משימתית תוקם נגד כניסת שב"חים במרחב התפר
סוכלה הברחה גדולה של תחמושת מישראל לרשות הפלסטינית
פרצו מעבר וניסו לדרוס את שוטרים: נעצרו 4 חשודים
התרעת שווא: אזעקה נשמעה בצפון
נס: מחבל חדר לישוב - אין נפגעים
ההסתננויות של שב"חים הולכות וגוברות, הענישה דווקא מצטמצמת
גדר ללא הפרדה: השלמת הבנייה אינה נראית באופק
מטר מהחייל: מחבל ניסה לדקור חייל ונוטרל
אבו מאזן התקשר לאחיו של המחבל מג'נין והביע תנחומים