מעמד חלוקת גמרות לתלמידי שובו • גלריה

מעמד רב רושם בחלוקת הגמרות לתלמידי שובו במסגרת לימוד הש"ס של תלמידי שובו ורבני כנסת ישראל לזכר מרן הגר"א פאם זצוק"ל

מעמד חלוקת גמרות לתלמידי שובו • גלריה מעמד חלוקת גמרות שובו

המשך מעמדי כבוד התורה וחלוקת הגמרות ברשת שובו במסגרת לימוד השס של תלמידי שובו יחד עם רבני בתי המדרש של כנסת ישראל לסיום הש"ס לע"נ מייסד שובו מרן הרב פאם.

בהמשך למעמד פתיחת לימוד הש"ס בבית הספר שובו בלוד בראשות נשיא רשת שובו ומוסדות כנסת ישראל מרן המשגיח הגה"צ רבי חיים וואלקין, נמשכים מעמדי חלוקת הגמרות ברחבי הארץ.

מעמד ייחודי ומרומם נערך בבית הספר שובו בתל אביב בראשות רה"י הגר"ש שטיינמן וכן האדמו"ר מביטשקוב, המעמד נפתח בסדר הלימוד המיוחד של תלמידי שובו ורבני כנסת ישראל, כשבסיום סדר הלימוד נכנסו גדולי ישראל.

מנחה המעמד הרכז הארצי של בתי המדרש כנסת ישראל הרה"ג רבי חיים ברונר אמר כי זכינו ונרגשים אנו שרבנו ראש הישיבה שליט"א העומד תדיר לימין רשת שובו והטריח עצמו למען לכבוד התורה, כי זהו כבודה של תורה כל דף נוסף הנלמד בעמל ובחשקה.

לאחר מכן נשא דברים האדמו"ר מביטשקוב שאמר בראשות מרן ראש הישיבה הישיבה הרב שטיינמן הרבנים הגאונים דכנסת ישראל וההנהלה הארצית של רשת שובו, הרי כולנו יחד רואים את האור המיוחד ששורה על פני הנערים היקרים של שובו, וזהו אור של תורה אור של יראת שמים, גם כשאתם לא נמצאים בבית ספר ולומדים אתם מקדשים שם שמים, כשרואים מה זה תלמיד של שובו.

בקשב רב נשמע המשא המרכזי מראש הישיבה הגר"ש שטיינמן שקרא התורה נותנת אור ונתנת חיות, אשריכם שדבקתם בתורה הקדושה ואשרי האברכים החשובים שזוכים ללמוד וללמד, מייד בסיום דברי ראש הישיבה עברו תלמידי שובו לקבל הגמרות מידי ראש הישיבה והאדמו"ר

בהנהלות שובו ומוסדות כנסת ישראל נערכים להמשך הגדלת הפרויקט ומעמדי כבוד התורה ברחבי הארץ.

מעמד חלוקת גמרות שובומעמד חלוקת גמרות שובומעמד חלוקת גמרות שובו
ברדק: טובה קטנה לאברך • צפו:
הרבי מויזניץ': לפתוח את הת"תים • למי שיש בעיה שיפנה ל-י.ה
לאחר השבעה על אימו: נפטר אביו של יהודה משי זהב
"דם ואש ותימרות עשן": סיכום המהומה בבני ברק
ח''כ בן צור: "ראש עיריית חריש חצה קו אדום"
150,000 ש''ח: תביעה על הוצאת דיבה נגד ד''ר פרייס
חכמי הדור: להרבות בתפילה בעקבות המצב הקשה
אבל בויזניץ: איש השמחה, הרב שמואל מאיר ע"ה
חורבן היהדות: ראש העיר ה'חרדי' אישר חילול שבת בחריש
בת עין: אין כניסה לשוטרים