צביעות התקשורת: הפגנות השמאל - מהללים, כבוד אחרון לרבנים - מנאצים

כמה מצער: הלוויה שלישית תוך שבוע • ומה קורה עם התקשורת? במקום להזדהות עם הצער ולידום, תוקפים את המתאבלים • טור דעה

צביעות התקשורת: הפגנות השמאל - מהללים, כבוד אחרון לרבנים - מנאצים

אלפי מפגינים מצטופפים סמוך לביתו של נתניהו

צער עצום במחנינו: "אבד צדיק מן הארץ" בהסתלק מאיתנו השמימה מרן הגרח"מ הלוי וואזנר זצוק"ל, בנו של הגאון רבי שמואל וואזנר זצ''ל. וזאת כאשר בשבוע שעבר בלבד הלכו מאיתנו שניים מגדולי דורינו: הגדמ''ד סולובייצ'יק זצ''ל והגר''י שיינר זצ''ל.

והנה בתוך כל הצער העצום הזה, במקום להזדהות עם כאבם של אחיהם, תוקפים בתקשורת והפוליטיקאים את החרדים והאבלים אשר נאנחים ביגון מצער הפרידה מרבם אוהבם ואף ונתונים למרמס רגליהם של מלבי השנאה בעם ישראל, אשר אינם יודעים מה תורה, ומה כבודה.

במקום לגנות את הבזים לאחיהם, מצטרפים חברי הכנסת למקהלת הזאבים אשר חפצים לטרוף את הכבשה היחידה והבודדה, אשר אבד ממנה רועה עדרה. מי ינחם אותה ומי יציל אותה מהזאבים החפצים לקרוע אותה לגזרים?

הדגלים השחורים: כ- 260,000 מפגינים ברחבי הארץ • ההפגנות בבלפור

אולם לשם השוואה, והנה מת ידוען חילוני, כולם מייחצנים את עצמם בדברי "הספד" וצער עמוק, ואפילו אם אינו יהודי. ואדרבא, על גוי יגנו אולם על היהודי לא...

וכך לדוגמא, כאשר נהרג הסטודנט הערבי, אחמד חג'אזי מירי אשר יכל להתרש מהערבים בעצמם, כולם מגנים וזועקים עד לב השמים. וזאת למרות שההפגנות והמחאות לאחר מותו והלוויתו מתלוות בהמון רב, אשר צומד צפוף ומסכן את בריאות הציבר, לפתע, אין פוצה פה וצפצף. ואף חברי הכנסת החרדיים, "פה-להם, ולא ידברו" לגונן על אחיהם הנתונים בצרה ובשפל המדרגה, אחר שהחרדים קיבלו ביזיונות כאחרוני הפושעים.

ומה נאמר ומה נדבר על ההפגנות בבלפור, אשר ממלאים רחובות רבים צפופים כמו סרדינים, והעולם שותקים... לאן נעלם השיוויון המיוחל אשר מצפים מהחרדים? וכי רק ביקורת הדורשת שיוויון קיימת ויחס שיוויוני לא קיים? אם דורשים שיוויון, תנו שיווין בהפגנות, תנו שיוויון בהלוויות, לכל הפחות!

הפגנה למופת של חסידי גור בערד

טור דעה: לאן לברוח מהסכנה?
מחיר למתמגן - תוכנית חירום לאומית
הזוועה שלא תישכח. התקווה שלא תיגדע / מיכאל זורגר
הרהורים בעקבות אסון מירון
הרהורים על אסון מירון: הסוד הגדול
הפלג הדרומי של התנועה האסלאמית והאחים המוסלמים - היינו הך?
מנסור עבאס - בשורה אמיתית או אחיזת עיניים?
צה"ל: אותות הוקרה בשווי 10 מיליון שקלים
עתירה לבג"ץ: "נתניהו עושה הכל להימלט מאימת הדין"
יום העצמאות: ממה אנו עצמאים?