לאחר למעלה מ 100 שנה: מלון תל אביב ההיסטורי בצפת

עובר חידוש ושיפוץ נרחב ונפתח מחדש! לבירת הגליל היסטוריה תיירותית משמעותית, בשנות ה 70-80 צפת הייתה עוגן תיירותי גלילי עם בתי הארחה איכותיים וחוויה גלילי...

לאחר למעלה מ 100 שנה: מלון תל אביב ההיסטורי בצפת

עובר חידוש ושיפוץ נרחב ונפתח מחדש! לבירת הגליל היסטוריה תיירותית משמעותית, בשנות ה 70-80 צפת הייתה עוגן תיירותי גלילי עם בתי הארחה איכותיים וחוויה גלילית יוצאת דופן שנעלמה עם השנים ומבנים רבים של מלונות נסגרו או שינו ייעוד. במרכז התיירות אסנט בצפת החליטו לחדש ימייה של התיירות צפת כקדם ולצד תכנים תיירותיים רבים החלו לאחרונה בשיפוץ נרחב באחד מבתי הארחה המיתולוגיים של צפת, כך שבקרוב יוכלו לנפוש ברמה גבוהה במלון תל אביב המיתולוגי, בלב העיר העתיקה בצפת, מבנה שבעבר שימש כבית הארחה, כקונסוליה האוסטרו-הונגרית וכן כבית הספר הראשון של העיר צפת.

השיפוץ צפוי להגיע לכ-10 מיליון ₪, בשלב א של חידוש הבית בצפת (מלון תל אביב לשעבר) שנקרא ע"ש העיר העברית הראשונה - תל אביב והוקם על ידי משפחה שורשית בצפת - משפחת ברנזון. בוצע שיפוץ של המבנה שהינו בן למעלה מ 110 שנים ולראשונה מזה כ 60 שנה, בוצעו עבודות נרחבות מאוד ב 24 מתוך 40 חדרי המלון לרבות אינסטלציה, מערכת חשמל ובית חכם, שיפוץ הלובי והמעברים, מרפסות, שירותים, מקלחות וכו'. במסגרת שלב א של שיפוץ 'מלון תל אביב' השקיעו במרכז התיירות אסנט כ 5 מיליון ₪ כאשר שלב ב' צפוי להיות בעלות דומה.

במרכז התיירות אסנט ציינו: "אנו עמלים סביב השעון לשפץ ולחדש את מבנה מלון תל אביב ההיסטורי – הבית בצפת ולהציע לבאי העיר צפת חווית אירוח ברמה גבוהה, עם נוף קסום להרי מירון ומגוון שירותים מתקדמים במבנה היסטורי. בימים אלו אנו משלימים את שיפוצם של כ17 חדרים איכותיים שייפתחו מייד לאחר ט באב (בעוד כשבועיים), ומיד נעבור לשלב ב בפרויקט ולהשלים את שיפוץ כלל המבנה".

את הפרויקט מוביל משרד האדריכלים 'מייקל שוורץ ושות'', שתכננו את חידוש מלון אמריקאן קולני בירושלים, הוספת קומות למלון ענבל ירושלים וכו'.

עבודות השיפוץ במלון תל אביב בצפתעבודות השיפוץ במלון תל אביב בצפתמלון תל אביב בצפתמלון תל אביב בצפת
טיפים עסקיים לתקופת החגים‎‎
אל תהיו שליליים: על דירוג אשראי והדרך לשפר אותו
הפיקוח על הבנקים: עמלה תפעולית אחת בעת פירעון מוקדם של משכנתא
לקראת סוכות: חלוקת סכך בחינם
לקראת חג סוכות: מומחי מכון התקנים בטיפים לבטיחות בסוכה
שופרסל מזהירה מניסיון הונאה של לקוחות
אופניים לילדים? דעו את הסיכונים
בעקבות חשמול הרכבות: שאטלים בחינם
נוסעים לראש השנה? בדרכים הללו עלולים להיות פקקים
קניתם מוצר חשמלי? אתם זכאים לפינוי המוצר הישן מביתכם בחינם!